2737
2739
عنوان

خانومایی که iui کردین تشریف میارین

525 بازدید | 31 پست

سلام ،خانوما

لطفا میشه زاهنماییم کنید 

کیا ایو ای تعیین جنسیت کردن ،هزینه اش

کدوم شهر و مرکز 

ایا جنسیت همونی شده که میخواستن؟

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
اینجا برای همه ی تاپیکها کامنت و جواب هس جز سوالهایی درمورد بچه و بارداری .  هزینشو میدونی چندم ...

واقعا درست میگی

احساس نخودی بودن کردم  

نه والا هیچی نمیدونم

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا درست میگی احساس نخودی بودن کردم     نه والا هیچی نمیدونم

نه بابا هیچوقت تاپیک بارداری و بچه داری کسی نمیار یا حداقل ده نفر بیان . این سوالتو طرفای صبح بزنی توسایت بهتره ب نظرم. 

2728
نه بابا هیچوقت تاپیک بارداری و بچه داری کسی نمیار یا حداقل ده نفر بیان . این سوالتو طرفای صبح بزنی ت ...

اهان ممنون

دوباره صبح امتحان میکنم بلکه فرجی شد

خواهر من سه ماه پیش انجام داد  ولی تعیین جنسیت نداشت  

از هزینه اش خبر داری؟

بار اول گرفت؟

کدوم شهر انجام داد

از هزینه اش خبر داری؟ بار اول گرفت؟ کدوم شهر انجام داد

هزینه جداگانه رو نمیدونم ولی از اول تا الان ک دارو مصرف میکنه حدود چهل شده  حالا خاهرمم مشکل غلظت خون داره داروهای اونم هس   همدان انجام داد  بله خداروشکر همون بار اول شد  بچش هم پسره

2740
هزینه جداگانه رو نمیدونم ولی از اول تا الان ک دارو مصرف میکنه حدود چهل شده  حالا خاهرمم م ...

خداروشکر 

ممنون که جواب دادی

واقعا درست میگی احساس نخودی بودن کردم     نه والا هیچی نمیدونم

یلام 

من تا حالا خیلی انجام دادم 

اخریشم اون هفته بود 

۸۰۰ تومن ازمایشگاه گرفت 

مطب دکترم ۸۵۰ یا ۷۵۰ 

دوبار ویزیت رفتم 

و دو بار داروی تزریقی دادن که اصلا اونقدرا نشد 

سوالی داشتی بپرس 

فقط ریپلای بزن که بفهمم

2706