2737
2734
عنوان

سیکل ivf

101 بازدید | 12 پست

سلام دوستان گلم شبتون بخیر من برای اولین بار در سیکل هستم فعلا روز هفتم سیکلمه ممنون میشم راهنمایی ، تجربه ای دارید بهم بگید قبل پانکچر چیا خوبه چی بده بعدازانتقال چیکار کنم خلاصه هر اطلاعاتی دارید ممنون میشم بگید.من از اول خیلی از ای وی اف میترسیدم اما خوب دیگه قسمتم بود😅 تقریبا روز چندم پانکچر میشه

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیزای گرم نخور خاکشیر  کدو،فلفل نخور

سلام عزیزم قبل پانکچر؟

مهربونم اگه دوست داشتی برای ارزوی پسرکم   که داشتن خواهر و برادر است با آمینی مهمونمون کن مهربونم❤
2731
روحیه از هرچیزی مهمتره سعی کن روحیت عالی باشه 

توکل بر خدا اگه دوست داشتی دعام کن عزیزم❤

خواهرای گل اگه تجربه تون هم بگید ممنون میشم😍 امروز تو بخش متوجه شدم دو مادر پس از بارداری سقط کردن و این نگرانم کرد درصد سقط در ای وی اف بالاتره یا ربطی به روش بارداری نداره؟

خواهرای گل اگه تجربه تون هم بگید ممنون میشم😍 امروز تو بخش متوجه شدم دو مادر پس از بارداری سقط کردن ...

اگه خودت مشکل نداری و به خاطر شوهرت ای وی اف انجام میدی ن ربطی نداره مث طبیعیه فقط کافیه بتات مثبت بشه البته من تا ۵ ماه کلگزان میزدم هرروز و پروژسترون استفاده میکردم

2740
اگه خودت مشکل نداری و به خاطر شوهرت ای وی اف انجام میدی ن ربطی نداره مث طبیعیه فقط کافیه بتات مثبت ب ...

نه من نه همسرم مشکل خاصی نداشتیم که مانع بارداری شه از هر دکتری میپرسم میگن هنوز خیلی علتها کشف نشده🙁 به داروها هم بدنم خوب جواب میده اما نمیدونم چرا نمیشه دیگه دکترم گفت ای یو ای نمیخواد تکرار کنی بیا ای وی اف قبول کردم.ای جان چه سخت تا ۵ ماه امپول.ان شالله همیشه تنت سلامت باشه دیگه اینم قسمت ماهاست😍

قبل از پانکچر میگن تخم مرغ پخته خییلی بخوری خوبه 

مرسی عزیزم😍راستی همون ماهی که پانکچر شدین انتقال داشتین؟اگه دوست داشتید جواب بدید

استارتر میشه جواب بدی

سایز فولیکول ۱۴ متوسط رو به پایینه برای آی وی اف . خانومی که ۳۸ سالشه و فقط سه تا فولیکول سایز ۱۴ داره با ضخامت رحم ۷ . شرایطش برای ای وی اف خوبه ؟

مشکل نازایی و ..هم نداره صرفا برای تعیین جنسیت عه .

من کادر درمانم خودم منتها از کارای ای وی اف سردرنمیارم . حتما باید یکی انجام داده باشه تا از اون سوال کنی 🌹

استارتر میشه جواب بدی سایز فولیکول ۱۴ متوسط رو به پایینه برای آی وی اف . خانومی که ۳۸ سالشه و فقط س ...

سلام عزیزم این سایز برای روز چندمه؟برا من امروز میانگین ۱۸ ۱۹ بودن دکتر برا شنبه وقت پانکچر داد تازه دوباره دوتا امپول اضافه کرد فکر می کنم تا به ۲۱ نرسن سعی میکنن فرصت رشد بدن به فولیکول