2737
2734
عنوان

ختم سوره توحید، حاجت دارها بیایید❤️❤️❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۵. دعا کنید ابجیم بختش بازشه و خوشبخت شه😍💚

باردارم چند روز دیگہ زایمانمہ 50تا اسکاج دارم خودم با دست بافتم دونہ ای 10 تومان توروخدا اگہ میتونید کمکم کنید فروش بشن پنج تا دہ تا بیستا ھرتعداد ک میتونید،ھرتعداد ھرجا بگید پست میکنم بگید ھم بدم ھمینجا ب فقیر ب نیابتتون بقران میدم،توروخدا اگہ کسی میتونہ کمکم کنہ بشدت پول لازمم الھی بحق امام زمان خیر ببینید،ھرعزیزی ختم کہ توی امضام گفتم خواست بخدا فعلا نمیتونم ختم قبول کنم چون میوفتہ توی زایمانم گردنم میوفتہ میترسم نتونم چند روز ختم بخونم،ختم خواستید ان شاءاللہ از بعد زایمانم از تیرماہ ب بعد میتونم قبول کنم🌹

نائب ھر ختمی بخواین میشم،ھرختمی بخواین میذارم خودمم بہ نیتتون میخونم،ھدیہ ی ختم ھرچی درتوانتون بود بدید،توروخدا نیاین بپرسین چند من تعین نکردم تا حالا ھیچوقتم نمیگم،ھرکی ھرچی درتوانش بود و دوست داشت
من ب نیت کار شوهرم ۱۰۰تا توروخدا دعا کنید برامون  بی پولی سخته😔😔😔😔😔😔

هر شب سوره ی واقعه رو بخونید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2731

منم ۱۴ تا ب نیت چهار ده معصوم میخونم هدیه ب روح پاک برادر نازنینم.الهی همگی حاجت روا بشین الهی اقا امام زمان نظر ب زندگی هممون داشته باشه و برای هممون مخصوصا اونایی ک دستشون از دنیا کوتاه شده دعای خیر داشته باشه

۱۴تا میخونم عزیزم دعاکن جواب آی وی افم مثبت بشه

باردارم چند روز دیگہ زایمانمہ 50تا اسکاج دارم خودم با دست بافتم دونہ ای 10 تومان توروخدا اگہ میتونید کمکم کنید فروش بشن پنج تا دہ تا بیستا ھرتعداد ک میتونید،ھرتعداد ھرجا بگید پست میکنم بگید ھم بدم ھمینجا ب فقیر ب نیابتتون بقران میدم،توروخدا اگہ کسی میتونہ کمکم کنہ بشدت پول لازمم الھی بحق امام زمان خیر ببینید،ھرعزیزی ختم کہ توی امضام گفتم خواست بخدا فعلا نمیتونم ختم قبول کنم چون میوفتہ توی زایمانم گردنم میوفتہ میترسم نتونم چند روز ختم بخونم،ختم خواستید ان شاءاللہ از بعد زایمانم از تیرماہ ب بعد میتونم قبول کنم🌹

نائب ھر ختمی بخواین میشم،ھرختمی بخواین میذارم خودمم بہ نیتتون میخونم،ھدیہ ی ختم ھرچی درتوانتون بود بدید،توروخدا نیاین بپرسین چند من تعین نکردم تا حالا ھیچوقتم نمیگم،ھرکی ھرچی درتوانش بود و دوست داشت
2740

5تا دعاکنید زایمان طبیعی و سالم و خیییلی راحتی داشتہ باشم

هر شب سوره ی واقعه رو بخونید

خوندم ولی...😔😔😔😔

تو عید قربان،توسط شوهرم قربانی شدم...تو شوک هستم انگار خوابم و منتظرم بیدار شم ولی میدونم که خواب نبود 😔💔از خدا میخوام کمکم کنه بتونم تحمل کنم این اتفاق شوم و کثیف رو بماند به یادگاری1402/4/8
خوندم ولی...😔😔😔😔

ان شاء الله درست میشه بقیه غذا هاتونو برای پرنده و گربه بریزید برکت میاد تو مال آدم و اینکه چله سوره واقعه بگیرید یا چله زیارت عاشورا من با زیارت عاشورا معجزه دیدم 

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷
خوندم ولی...😔😔😔😔

ان شاءالله همه چیز درست میشه عزیزم❤

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)