2737
2734

من میخوام طبیعی زایمان کنم

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست

من پنج ساعت درد وحشتناک داشتم از دوازده ظهر تا پنج عصر دیگه به دنیا اومد ولی بعدش هیچ درد و سوزشی نداشتم 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قدیم هر کی مشکل داشت سزارین میکرد، الان طوری شده باید با ذره بین دنبال تولد طبیعی بود. 

مگه چقدر سخته همه انجام میدادند چرا شما اینقدر میترسید. 

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  

من دخترمو طبیعی اوردم سخت ک هست ولی با اپیدورال شدت دردام کمتر شد بعد اومدن بچه راحت بودم حتی اومدم خومه دراز نمیکشیدم راحت مینشستم

دومی رو هم میخواستم طبیعی بیارم ک اخرین ویزیت پپیمون شدم گفتم سزارین

ک بعدش از سوزش و درد بخیه داغون شدم

همش میگفتم کاش همون طبیعی انجام میدادم

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2740
قدیم هر کی مشکل داشت سزارین میکرد، الان طوری شده باید با ذره بین دنبال تولد طبیعی بود.  مگه چق ...

شما تجربش رو داشتین؟بقیه آدم میترسونن وگرنه بهتر از اینه که بخان تو سزارین کلی شکم رو باز کنن 

کسی که زایمان طبیعی میخاد انجام بده باید 

از اول بارداری برنامه ریزی واسه ورزش 

رژیم مناسب 

و مهمتر از همه لگن مناسب داشته باشه 

با علم به اینا یه زایمان عالی میتونه داشته باشه

من زایمان طبیعی انجام دادم بسیار هم عالی

دردش چطوره میتونی تشبیه کنی    

نه اصلا قابل توصیف نیست نمیدونم این عربده هایی که میکشیدم از کجای گلوم میومد  دردام تند تند بود یه سی ثانیه نفس میکشیدم دوباره شروع می‌شد 

بعد تند تر شد کلا دوازده ظهر شروع شد ۵ عصر بچمو بغل کردم  ولی بعدش اومدم خونه همه ی کارهامو خودم انجام دادم عالی بودم 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
دردش چطوره میتونی تشبیه کنی    

خود زایمان که بچه میاد دردی نیست یعنی احساس نمیکنی بخاطر استرس و زور😁

قبلش درد زیاد داره اونم مثل پریودی خیلی شدید 

بازم خیلیا مشکل ندارن و راحت بوده ‌ از همشون مهم تر اینکه که آمادکی داشته باشی از لحاظ روحی و جسمی

صلواتی هدیه کنید برای داداش ابراهیم...♡
من دخترمو طبیعی اوردم سخت ک هست ولی با اپیدورال شدت دردام کمتر شد بعد اومدن بچه راحت بودم حتی اومدم ...

منم بااپیدورال میخام.چقد طول کشید از زمان شروع درد تا زایمان آخه میگن اپیدورال روند زایمان رو یکم کند میکنه

قدیم هر کی مشکل داشت سزارین میکرد، الان طوری شده باید با ذره بین دنبال تولد طبیعی بود.  مگه چق ...

من نمیدونم ولی تجربه من افتضاح بود

رایمانم طبیعی بود و فکر میکردم همچی تموم شده

دو سه ساعت بعد زایمان چنان دردی گرفتم از درد زایمان بدتر مثانه ام نمیتونست ادرار زمان زایمان رو تخلیه کنه و پرسنل متوجه نبودن هرچقدر میگفتم شکمم درده میگفتن رحمت داره جمع میشه

ادرار تازه رو میتونستم دفع کنم ولی چهار لیتر زمان زایمان نه 

اگه اونجا یه چک میکردن این همه زجر نمیکشیدم

شکمم انقد بالا اومده بود همه میگفتن بکی دیگه نزاییدی

نزدیک چهل روز سوند بهم وصل بود و عوارض شدید زایمان تا یکسال داشتم 

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2706