2733
2734
عنوان

برای دخترم خیلی ناراحتم 🥺

188 بازدید | 10 پست

دخترم سه سالشه بعد آبله مرغون کف پاش قرمز شد و می خارید 

بردم دکتر گفت اگزماست 

دارو داد ولی اثر نداشت 

خیلی ناراحتم 🥺

شب نمی تونه بخوابه 😭

چه کار کنم؟  

منم همین مشکلو دارم رو دستام....مامانم یه کرم دست ساز گرفت برام ...رفته دیگه هیچی رو دستام نیست

من خودم اگزما دارم 

ولی خیییلی خوب شدم 

منم با دارو دست ساز خوب شدم 

ولی همین دکتری خودم پیشش میرم دارو داد 

اصلا اثر نداره 

ممکن اشتباه کرده باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم اگزما دارم  ولی خیییلی خوب شدم  منم با دارو دست ساز خوب شدم  ولی همین د ...

کرم کالاندولا بزن کف پاش خارشش بر طرف میشه

یک اعترافی بکنم انقدر سینگل بودم پادشاهی کردم خسته شدم یکی بیاد این تاج تخت لعنتی رو بگیره 😂
2731
من خودم اگزما دارم  ولی خیییلی خوب شدم  منم با دارو دست ساز خوب شدم  ولی همین د ...

ببر پیش دکتر دیگه

یک اعترافی بکنم انقدر سینگل بودم پادشاهی کردم خسته شدم یکی بیاد این تاج تخت لعنتی رو بگیره 😂
خب خودت داشتی متوجه میشی دیگه این اگزماست یانه...از چندتا داروخونه دارو بگیر بلکه یکیش اثر کنه

مال من خیلی شدید بود 

هم جوش داشتم هم التهاب هم درد هم خارش 

ولی الحمدالله خوب 

این التهاب و خارش داره 

ولی نمی تونم بفهمم اکزماست یا نه 🥺

2738
زدم نمیشه  میگم شاید اگزما نیست  شاید به خاطر آبله مرغونه  ممکنه به نظر تون؟&nb ...

بله ممکنه ببر پیش دکتر دیگه

اره باید ببرم  همه اش احساس می کنم اشتباه تشخیص داده که اثر نمی کنه😔

ایشالا خوب میشه اگه تهرانی ببر بیمارستان رازی صبح ساعت ۸نوبت بگیر تلفنی 

شمارشونم توی نت هست