2733
2739

من بعد از ۶ سال خدا خواست و باردار شدم تو این ۶سال اصلا از شوهرم دور نبودم برای خرید تا سرکوچه هم باهم میرفتیم .از موقعی که باردارشدم اومدم خونه مادرم که استراحت کنم آخه تو ۹ هفته لکه بینی داشتم بعد از سونو گفتن دو قلو باردار بودم که یکیشون رشدش متوقف میشه به خاطر همین بهم استراحت مطلق دادن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حس میکنم دیگه دوسم نداره نمیدونم چون فاصله افتاده بینمون اینجوری سرد شده یا من بد بین شدم

بنظر من هرجور شده برگرد خونت ،فاصله سردی میاره ،

تو بی من مرا کم داری ،من ولی بی تو جهااااانم خالیست  اللهم عجل لولیک الفرج
2738
هفته پیش رفتم خونه که بمونم کلی اصرار کرد که من وقتی سرکارم دلم تو خونه است وازاین حرفا که دوباره بر ...

بچه ت دیگه بزرگ شده چیزی نمیشه خبره،همسایه ما دقیقا شرایطش شبیه شما بود ،استراحت هم نکردمن کشیدم که میگم فاصله خیلی بدددخ

تو بی من مرا کم داری ،من ولی بی تو جهااااانم خالیست  اللهم عجل لولیک الفرج

منم همینجور بودم ولی من از وقتی دخترم به دنیا اومد به مدت شیش ماه .اونم چون مثل تو رفتم خونه مامانم برای نگهداری از دخترم که بینمون فاصله افتاد یهو به خودم اومدم و رو رابطم کار کردن وگرنه داشت کار به جاهای باریک میکشید.

مامان یه خانوم گلیِ سه ساله🥰 همسر یه مرد متعهد و مسولیت پذیر💓بعد از یازده ماه اقدام ناموفق با مصرف یک دوره کلومفین اونم بدون تزریق آمپول آزاد سازی باردار شدم.درحال حاضر دارم با یه مورد خاص افسردگی دست و پنجه نرم میکنم 🫠زندگی با وجود یه جاری حسوووود رو تصور کنیید😵‍💫 تو حتی اگر 💩هم بخری دوروز بعدش میخره میگه خیلی وقته نیاز داشتیم!
خودش میگه حساس شدی ولی فک نکنم 

منم میگم حساس شدی 😄 به حال وقتی دورین طبیعیه که همه چی مثل قبل نیست به سلامتی بچه دنیا اومد دوباره همه چی مپل قبل میشه.اگه خیلی دلگیری بهش بگو احساساتتو و ازش بخواه بیشتر از قبل بهت توجه کنه 

حس میکنم دیگه دوسم نداره نمیدونم چون فاصله افتاده بینمون اینجوری سرد شده یا من بد بین شدم

بهش بگو حست رو

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .