2737
2739
عنوان

۵ روزه زایمان کردم

170 بازدید | 17 پست

بچم زردی داره وازصبح هم همش عطسه میزنه وبینی اش گرفته اس انگار.فردامیبرمش دکتراماکسی راهکاری داره بگه مرسی 

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عطسه طبیعیه بچه منم تقریبا ی  ماه عطسه زد

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
خیلی سنش کمه عزیزم نباید میزاشتی سرمابخوره الهی اصلا دارو ایناهم نمیدن دکترا چون زیر یک ماهم هست&nb ...

ینی خطرناکه؟آخه کولرروشن نمیکنم اصلا پتوروش میکشم لباسشم پوشیده ست 

بینی ش کیپ؟

هر چه دلم خواست همان میشودچون از خدای مهربونم میخوام.خدایی ک از رگ گردن نزدیکتره.خدایی ک از پدر و مادر مهربونتره.خدایی ک از همه کس و همه چیز قدرتمندتره
2740

کسی تو خونه یا اطرافیان عطر نمیزنه یا گل طبیعی تو اتاق بچه باشه؟

هر چه دلم خواست همان میشودچون از خدای مهربونم میخوام.خدایی ک از رگ گردن نزدیکتره.خدایی ک از پدر و مادر مهربونتره.خدایی ک از همه کس و همه چیز قدرتمندتره
کسی تو خونه یا اطرافیان عطر نمیزنه یا گل طبیعی تو اتاق بچه باشه؟

چراعزیزم عیادتم ک اومدن گل اوردن بالاسرم گذاشتن ممکن ازاون باشه؟

چراعزیزم عیادتم ک اومدن گل اوردن بالاسرم گذاشتن ممکن ازاون باشه؟

اره 

من پرستارم اصلا اجازه ندا  کل بیارن اتاقم

همون روزم دکتراگفتن طبیعی بخاطرهمین دیگ دکترنبردم

خب گلم این طبیعیه که بچه تازه بدنیا اومده تا چند مدت عطسه میکنه چون داخل شکم بوده خب ترشحاتی هست که داخل بینیش رفته

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌

راستی پسرم وقتی به دنیا اومده بود دکترش میگفت قبل از هربار شیر خوردن قطره سدیم  کلراید تو بینی‌ش بریزید تا باز بشه، اینجوری کمتر هوا وارد معده ش میشه و دلدرد نمیگیره. 

2706