2737
2739
عنوان

امسال پسرم تو درسش ضعیف شده

136 بازدید | 14 پست

پسرم کلاس ششم هستش و نهایی داره 

معلمشم بهش کمک میکنه جواب هارو بهش میرسونه😂

فقط ریاضیش بده بقیه درس هاش عالیه 

به نظرتون چیکار کنم ریاضیش خوب بشه😶

فقط معلمش😂

دانلود یکی از اینا 

آنکه از من تو گرفتی همه جانم بود... در ظاهر روی پاهایم ایستاده‌ام. گاهی می‌خندم و گاهی گریه می‌کنم. ‏اما حقیقت این است که خسته هستم. ‏می‌خواهم فرار کنم. می‌خواهم بروم گم بشوم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسره منم ششمه.امسال درسهاشون واقعا سنگین و سخت بود .مخصوصا واسه تیزهوشان هم که میخوندن.

تصمیم گرفتم تابستون فقط بزارم کلاس موسیقی و شنا طفلی بچم امسال واقعا اذبت شد کاری میکنم تابستون بهش خیلی خوش بگذره❤️

کاربری جدیدمه.من از سال ۹۰ اینجام❤️🥰✋
2740
ریاضی بلده ولی میره سر امتحان یادش میره

خب همچین چیزی امکان نداره.بچه بلد باشه مینویسه.

مگه اینکه مشکل تمرکز با استرس داشته باشه.پسره منم استرسش زیاده هل میشه و گاها غلط مینویسه اما میدونم که بلده.

این دو تا فرق دارن اگر بلد نیست که کم‌کاری از شماست باید طول سال کلاس میبردیش و از معلم بازخواست میکردی .اگر مشکل استرس داره که یکم سخته ولی باهاش حرف بزن بگو مهم نیست نمره مهم اینه تلاشت رو بکنی و اصلا نزاری تو شرایط استرس و اضطراب باشه و در ضمن خودتم باید اروم باشی و ارامش بهش بدی

میترسه تجدید شه

دیگه الان وقت ترس نیست بهش ارامش بده امید بده.بگو تو میتونی اگر هم تجدید شدی اشکال نداره میخونی دوباره امتحان میدی پایه ت قوی میشه.نزار استرس بکشه گناه داره

دیگه الان وقت ترس نیست بهش ارامش بده امید بده.بگو تو میتونی اگر هم تجدید شدی اشکال نداره میخونی دوبا ...

ممنون ازت که بهم اطلاعات دادی 

حتما این کار هایی که گفتی رو انجام میدم 

مادر نمونه به شما میگن واقعا👏🌹

ممنون ازت که بهم اطلاعات دادی  حتما این کار هایی که گفتی رو انجام میدم  مادر نمونه به شم ...

عزیزم تو لطف داری.همه ی مادرا نمونه هستن.خوده شما به فکره پسرتی که تاپیک زدی.انشالله پسرت موفق میشه🌹❤️

2706