2752
2734

واد فاز شما جاشون نیستید استرس ندارین دغدغتون امتحان نیس پس درکی از اون امتحان و استرس داوطلب ندارید

از خدا اب خواستم بهم اقیانوس داد از خدا نور خواستم بهم خورشید داد از خدا فرشته خواستم بهم تو رو داد💙🫂زهرام🙂💖ilove you so much my moon 🌙🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما برو از این سایت 1 ماه دیگه بیا اگه حوصله و اعصاب خوری نداری 

جو سایت فقط شده شوهر و ازدواج و مادر شوهر و جاری و خیانت 

یکم جو سایت عوض بشه چی میشه حالا 

آدما قاضی های خوبی برای اشتباهات بقیه ان و وکیل های خوبی برای اشتباهات خودشون 😉👌🏻
واد فاز شما جاشون نیستید استرس ندارین دغدغتون امتحان نیس پس درکی از اون امتحان و استرس داوطلب ندارید

خوب اینطوری هم استرسشون کم میشه یعنی؟ برن بخونن نکته برداری کنن زمانشون از دست نره

خب استرس داریم😂دست خودمون که نیست دور هم داریم همدردی میکنیم😁

برات صلوات فرسادم میش شما هم برای آبجی زهرا من دعا کنین با موفقیت بگذرونه ❤🙏

از خدا اب خواستم بهم اقیانوس داد از خدا نور خواستم بهم خورشید داد از خدا فرشته خواستم بهم تو رو داد💙🫂زهرام🙂💖ilove you so much my moon 🌙🤍
چرا در طول سال تحصیلی درس نمیخونید همه رو میذارید شب امتحان تازه اونم همش تو سایتین یا جاهای دیگه به ...

خانم گل 

شما که خیلی با هدف و برنامه بودین و سر وقت درس خوندین الان کجای کارین؟ مدارک و لیسانستون تا چه حده؟   

آدما قاضی های خوبی برای اشتباهات بقیه ان و وکیل های خوبی برای اشتباهات خودشون 😉👌🏻

دینی ندارم ولی خب باید بگم شما استرسی که بهشون وارد میشه رو درک نمیکنید چون توی موقعیتشون قرار ندارین و همچنین میتونید وارد تایپیک هایی که با این موضوع مرتبط هست نشید🙂🤍

خوب اینطوری هم استرسشون کم میشه یعنی؟ برن بخونن نکته برداری کنن زمانشون از دست نره

اره حتما کم میش من خودم آبجیم امتحان داره استرس دارم اون دیگ پیش کش 

شما برو از این سایت 1 ماه دیگه بیا اگه حوصله و اعصاب خوری نداری  جو سایت فقط شده شوهر و ازدواج ...

بجای این کارا درس بخونن حتی تو همین سایت با هم تبادل کنن سوال و نمونه سوال خوب چه اشکالی داره ولی اینطوری بدتر به بقیه استرس امتحان میدن

از کجا میدونی نخوندن؟ قرار نیس 24 ساعته سرشون تو کتاب باشه لابد تایم استراحتشون اومدن اینجا درد و دل 

شما تاپیک امتحان نهایی دیدی رد شو برو چون فکر نمی‌کنم همچین تاپیکایی بدردت بخوره 

2706