2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بسلامتی خوشبحالت ینی منم بعد۴۰ روز میشه بیام بگم تموم شد😩

انشاالله بسلامتي ني ني ت رو بغل ميگيري و اين روزاي شيرين رو سپري ميكني توكلت ب خدا باشه عزيزم

انشاالله بسلامتي ني ني ت رو بغل ميگيري و اين روزاي شيرين رو سپري ميكني توكلت ب خدا باشه عزيزم

فدات عزیزم انشالله،تجربه ت اززایمان چطور بود چندهفته زایمان کردی بچه اولت بود؟ من بچه دوممه ۴۰هفته م تموم شد وهنوز نیومده

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
اخه احساس ميكنم دكترم گفت برو بعد ٤٠ روز بيا، حال روحيم خوب نبود اون موقع فراموش كردم همه چيو 

براچکاب میگن،اگه دوست داری برو

سه ساله خواننده خاموش بودم😁دیگه گفتم منم باید یه کاربری بزنم☺️

من 20خرداد سزارین میشم 

دوستان شما تو بارداری ترش کردن دهان دارین 

خدایا ازت می‌خوام به پدرو مادرم ، خواهرم ،برادرام،همسرم ، پسرم ، نی نی توراهیم ، خودم سلامتی و عمر طولانی‌و دل شاد بدی.🤲 هر کی هم امضامو خوند برای حال‌و‌روحیه خراب وافسردم یه صلوات بفرسته 🦋💜هرکی برام صلوات فرستاد بهم بگه تا براش صلوات بفرستم.
فدات عزیزم انشالله،تجربه ت اززایمان چطور بود چندهفته زایمان کردی بچه اولت بود؟ من بچه دوممه ۴۰هفته م ...

٤١ هفته زايمان كردم 

منم دردم شروع نشده بود 

رفتم دكتر معاينه كرد تحريك كرد ك دهانه رحمم باز شه

من زايمان سختي داشتم اصلا دوست نداشتم زايمان طبيعي رو ، ب عقب برگردم هيچ وقت انتخابش نميكنم

2706