2733
2734
عنوان

دیشب بهم پیام داده😂

400 بازدید | 25 پست

منو اون دوسال باهم بودیم ۲ماهه ک کات کردیم سر هول بازیش و اینکه خیلی طلبکار بود و خیلییی دلمو شکوند بایکی رل زد و کات کرد 

قبل اینکه کات کنیم بهش گفته بودم میخام ببینمت رودررو حرفامونو بزنیم ک نیومد منم گفتم دیگ پ نده و فراموشت میکنم 

چندروزه استوریامو نگا میکرد واستوری دپو اینا میذاشتو.. الان دیشب اومده پیام داده  ک سلام خوبی اونسری گفته بودی میخوای باهام حرف بزنی فلان من میتونم بیام اگ هنوز حرفی داری و مبخوای بهم بزنی بگو بهم:///

منم بعداز ۱ روز سین کردم ج ندادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

پسرا  دقیقا بعد از چن ماه میفهمن چ غلطی کردن و چیو از دست دادن برعکس دخترا

ڪسی باش ڪہ هیچڪس•فکرشو نمیڪرد بتونے باشی😌✨کاش برسه روزی ک تو امضام بنویسم در پیکر من دو قلب دارد ضربان...❤️💙میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات کوچیک کنی دوستم 🙂🫂
هنوزم طلبکارانه میاد پیام میده انگار من منتظرش بودم😂ک بیاد حرف بزنم باهاش  میخواد برگرده مثلا ...

بچزونش قشنگ

با اهنگ بخون                                                               یه دل میگه برم برم   یه دلم میگه نرم نرم