2733
2734

از چی میتونه باشه.؟ دیشب روغن زیتون زدم بهتر نشد، فقط اون تایمی که روغن سرش بود خارش نداشت، بعد شستن بازم شروع کرده. نگرانم. چیه علتش؟ 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

چک کن شپش مشخص میشه 

چند سالشه؟ 

به نام خداوند رنگین کمان🌈                                       این اکانت از تاریخ 26/11/1401 دست منه و همه تاپیکارو گردن میگیرم...                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتماااا ببر دکتر پوست میتونه هر نوع حساسیت یا... باشه

قطعا چیز خطرناک یا عجیبی نیست ولی روغن اینا نزن عزیزم

حتماااا ببر یه متخصص پوست خوب ببینه 

شامپو اینا میده درست میشه باید تشخیص بده علتو

2738
شوره داره حتما

نه اصلا

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
چک کن شپش مشخص میشه  چند سالشه؟

7سالشه،شپش اصلا نداره تمیزه موهاش

2706