2733
2739
عنوان

به نظرتون تا چه حد تنهایین؟✨️

318 بازدید | 42 پست

درحال حاضر فکر میکنین چقدر تنهایین؟

من اونقدر که حتی کسیو ندارم ناراحتیمو باهاش درد و دل کنم یا حتی شادیمو باهاش شریک بشم

هر کس بالاخره یکیو داره که یه سری حرفا رو باهاش بزنه ولی من نه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

۹۹درصد اون یه درصدم شوهرم هست ولی خب هر چیزیو نمیشه گفت با این‌که چیز پنهونی ندارم

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من آدم اجتماعی و برونگرایی هستم و دوست های زیادی دارم و اهل معاشرتم  ولی یک نصفه خیلی تاریک و تنهایی دارم ... کلا اهل بیان حال و احوال واقعی و بیماری و دردا و چالش هام نیستم و از این جهت احساس میکنم پنجاه درصد تنهام 

بالای ۱۰۰ درصد دورم پره ولی هیشکیو ندارم هیشکیووو

منم ادم زیاد هست دور و برم ولی دریغ از یه همراه واقعی

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2740

منم خیلی تنهام  اونقدری که هر اتفاقی میوفته با خودم میگم عیب نداره این نیز بگذرد. کاش یکی داشتم بهم بگه عیب نی این برات درست میکنم 💔💔

لایک نکن❌فقط جواب ریپ مودبا رو میدم 🔴 🔴         جلوی میز کارتون یا میز تحریرتون یا توی نوت گوشیتون اینو بنویسید:"یه قانونی هست ک میگه:تو الان تو گذشته‌ی آیندتی پس‌جایی واسه پشیمونی نزار‌.    ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…
۹۹درصد اون یه درصدم شوهرم هست ولی خب هر چیزیو نمیشه گفت با این‌که چیز پنهونی ندارم

باز خوبه شوهرتو داری

من حتی یه دوستی که همجنس و مثل خودم دختر باشه ندارم

منم :)  نه دوستی نه چیزی 😑

به نظرت مشکل از کجاست

2706