2737
2734
عنوان

صدای انفجار برای جنین خطرناکه؟؟

168 بازدید | 6 پست

خیلی بلند باشه؟

یه نمایش جنگی هست که جدیدا تو شهرمون ایجاد کردن بچه هام به خصوص پسرم خیلی دوست داره بره

صداش خیلی بلنده از چندکیلومتری شنیده میشه

به نظرتون برای نی نیم مضره یانه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

نه بابا. توی چندلایه هست جنین. عایقه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا. توی چندلایه هست جنین. عایقه

خیلی صداش بلنده

از اون انفجاراییه که موجش رو آدم میفهمه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
نمایش جنگی دیگه چیه مناسبتش چیه

نمی دونم مناسبت خاصی نیست

ولی ۱۰شب یه جایی رو آماده کردن نمایششم جالبه

همه ی قشرها می پسندن