2733
2734

بچه ها من دوسه بار سرم ضد شپش زدم ولی فایده نداشت تخمش هنوز تو سرم هست چیکار کنم موهامم بلنده خیلی نمیخام کوتاه شون کنم 😭🥲تورخدا ی راه حل قطعی بگین 

هیچ راه حل قطعی نداره تا زمانی که تخم هاش پاکسازی نشه.. اول باید با شامپو شپش زنده هارو بکشی.. بعد یکی پیدا کن بشینه یکی یکی تخم هاشو بکشه بیرون.. چون تخم یا همون سرکه با هیچ چیزی نمیمیره تا از مو جدا نشده🙂

فک کنم راهی نداره یکی یکی باید تخم هارو برداری

تو تنها آرزوی منی                                                           خدایا شکرت که بهم انگیزه دادی ، خدایا شکرت که قراره یه کار عالی داشته باشم ، خدایا شکرت که مارو بهم میرسونی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ریشه موهاتو اکسیدان بزن

اتو مو استفاده کن میسوزنن این دوتا

اگه خود شپش تو سرته

یه روغن بگیر حالا روغن بادوم تلخ یا سس سرتو غرق در روغن یا سس کن جوریکه از موهات بچکه بعد سرتو توی یه پلاستیک بپیچون یه یک ساعت بعدش باز کن کل شپشا چون دارن خفه میشن میان روز مو اگه سس مایونز بزنی بهتره چون خودش سفیده شپش سیاه بهتر دیده میشه

اسفند بذار بجوشه غلیظ بشه بعد از صافی رد کن خنک که شد اسپری کن رو موهات

و مدام موهاتو با شونه دندونه ریز شونه کن

و تو ای زن که باتمام سختی ها و مشکلاتیکه حتی ۱درصدشون هم مقصر تو نبودی ولی ساختی به امید فردایی بهتردقیقا باتوام.....خاااااک بر سرت کنن.و تمام
چ جوری بکشم بیرون کسی نیست درشون بیاره 😭خودم باید در بیارم 

نه یکی دیگه باید بشینه یکی یکی موهاتو بررسی کنه

من خواهر کوچیکم داشت هر بلایی سرش آوردم دوباره رشد میکرد تو سرش آخرش با مامانم گذاشتیم جلومون درو کردیم موهاشو 

تخماش که تمیز شد دیگه برنگشت 

عزیزم  دو سال پیش موهای دخترم که تا کمره هم شپش زد، دکتر بردم گفت نیاز نیست کوتاه کنی، از یه شامپو گفت استفاده کنم یه هفته بعد مجددا همون شامپو رو بزنم، بعد فقط تخماش موند، که می‌بردم حموم نرم کننده میزدم سرش بعد با شونه مخصوص که دندونه هاش فلزی هم هست و خیلی به هم نزدیکه شونه میزدم ، همه تخماش سر میخورد و می‌چسبید به شونه، ولی خیلی زمان بره، چون باید موها رو به دسته های کوچکی تقسیم کنیم من مچ دستم داغون شد، چون یه روز در میون می‌بردم بعد از حموم هم باز تقسیم میکردم موهاشو و اتو مو میزدم صدای تق تق ترکیدن تخمای باقی مونده می اومد، خلاصه اینکه تمیز کردن موهات یه قسمت قسمت مهمترش تمیز کردن ملحفه و تشک و بالش و روسری و لباسته

2706