2733
2739

بهش مشکوکم چیزی مثل شیره و تریاک میخوره

چطور مطمین شم که پاکه یا خدای نکرده مصرف داره

ی علامت خاص چیزی بلدید؟

ی وقتایی پشت سر هم رابطه میخواد ی دفعه میره مثلا ی هفته نمیخواد

ی وقتایی زود اتزال میشه ی وقتایی دیر

روشی هست که کیت رو منفی کنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شوهرم بیدار شد ازش میپرسم تو زندان از زندانیان میگیره..ببینم واقعاذقرص مثبت میکنه بهت خبر میدم..

شاید خدا تو رو سر راه من گذاشته...♥️

میشه بپرسی درباره علایمش هم 

ممنون میشم

همسرم ثبات نداره 

چون بیشتر وقتش سرکاره من نمیتونم مچش بگیرم

چکار کنم بفهمم

شاید خدا تو رو سر راه من گذاشته... ♥️ میشه بپرسی درباره علایمش هم  ممنون میشم همسرم ...

ببین وقتی میکشن مثلا پشت تلفن حرف میزنی صداشون کلفت تر میشه...مردمک چشمشان گشادتر...ادمای که شیره یا تریاک میکشن تو صورتشان یه زردی خاصی هس..شوهرم ادم معتاد به سنتی رو قشنگ ببینه میشناسن 

ببین وقتی میکشن مثلا پشت تلفن حرف میزنی صداشون کلفت تر میشه...مردمک چشمشان گشادتر...ادمای که شیره یا ...

این نمیتونه بکشه صد در صد میخوره 

هنوزم مصرفش بالا نرفته که خیلی تابلو باشه

ببین وقتی میکشن مثلا پشت تلفن حرف میزنی صداشون کلفت تر میشه...مردمک چشمشان گشادتر...ادمای که شیره یا ...

اگه دائمی بکشه تن صداشون تا چند ساعت بعد از کشیدن کلفت تر میشه...مهم ترین علامت رنگ زرد خاصی تو چهره..اگه دائمی بکشه...سبزه یا سفید..اگه سبزه باشه مشخص تره

این نمیتونه بکشه صد در صد میخوره  هنوزم مصرفش بالا نرفته که خیلی تابلو باشه

بعدش قیمت مواد خیلی خیلی بالا رفته آمار معتادین داره کم میشه..اگه هس باید کمک کنی ترک کنه چون سنتی ترکش راحت مخصوصا کم مصرف میکنه.. باهاش به خوبی رفتار کن..شوهرم میگفت اکثرا جونا بخاطر رابطه جنسی رفتن سمت مواد