2733
2734
عنوان

اذیت

82 بازدید | 10 پست

شوهرم انقدر اذیتم میکنه ک دیگ هیچی حتی زندگی هم برام مهم نیست روزی چند بار خودمو فش و لعنت میکنم ک چرا اینکارو کردم عقد هستم ۵ ماهه عقد کردم هر ثانیه دعوا داریم دعواهایی ک کلا میکشه ب بحث جدایی و طلاق و جفتمون هم با طلاق موافقیم دارم دیوونه میشم مرگ و زندگی فرق نداره برام امروز از صبح تا الان دعوا داشتیم جنگ شدیدددد

دیگ الان کفتم ما فقط تو ظاهر زن و شوهریم دیگ برو دنبال زندگی ای ک دوست داری چون بهم گفت من چی فک میکردم زندگیمم چیشد این زندگی دوس ندارم فلان مجردی عشق و حال میکردم! 

من از خودم تعریف نمیکنم از هر لحاظ همه چی تموم هستم خیلی هم خواستگار داشتم 😞

اصن کی دیده که شب بمونه!؟😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پیش مشاور رفتین؟ قبل ازدواجو نمیگما واسه این مشکلا و عدم تفاهمتون

نه خدا هم بیاد پایین مشکل ما حل نمیشه

ادم بسیار بی فرهنگیه تمام دعواهامونم از همین شروع شد

اول پیاله و بد مستی؟!

همه اول با عشق و قربونت بشم شروع میشه بعد دوا و بحث،شما از همی اول!!

بشینید باهم بدون تنش صحبت کنید صادقانه علتشو پیدا کنید،مشاور خوب و دلسوز و کاربلد پیدا کنید،شاید ایشون واقعا مشکلی داره که شما باید کمکش کنی،،،،اینجوری واس جفتتون واقعا آزاردهنده میشه،،،با صحبت  و آرامش همه چیز درست میشه،،،شما باعلاقه همو انتخاب کردید و پذیرفتید

نه خدا هم بیاد پایین مشکل ما حل نمیشه ادم بسیار بی فرهنگیه تمام دعواهامونم از همین شروع شد

این حرفو نزن عزیزم

قبل اینکه یه تصمیم جدی بگیرین حتما برو پیش مشاور

میدونی چقد مشکلا هستن ک ناخواسته بزرگشون میکنیم؟

برو یه سر شاید درست شد

شایدم اصلا خود مشاور گفت حتما باید جدا شی و بهت راهکار داد ک راحتتر این کارو بکنی و این موضوعو مطرح کنی

از بلاتکلیفی درمیای خلاصه

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...🌱
اول پیاله و بد مستی؟! همه اول با عشق و قربونت بشم شروع میشه بعد دوا و بحث،شما از همی اول!! بشینید ...

یکاری میکنه ک اروم ترین صحبت ها اخرش دعواست

یکاری میکنه ک اروم ترین صحبت ها اخرش دعواست

جای بحث داره،،مثلا آیا از همون اول همینجوری بودن ایشون؟یا تازگیا تغییر کردن و....شما واقعا اذیت هستین و اینجور که نوشتین حق هم دار

ید،،اما قبل از هر تصمیم به خ؟دت کمی زمان بده و از زاویه های مختلف قضیه رو سبک سنگین کنید