2737
2734

دخترا هرکدوم که در ارزوی مادر شدنید😭 من 30 روز از 40 روز ب نیت بقیه میخام بخونم. فقط اسم و خودتون و پدر تون بگید 

در قالب یه پیام 

لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 11 سال ارزو شو دارم😭🥺

خدایا بهم صبر بده تا حکمت کاراتو بفهمم

برای دختر دایی منم بخون فاطمه فرزند محمود ،ممنونم

گاهی اوقات قرار است که در پیله درد،نم نمک شاپرکی خوشگل و زیبا بشوی.گاهی انگار که باید بگندی در خود،تا مبدل ب شرابی خوش وگیرا بشوی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اسم نمیگم ولی اگه تونستی دعام کن، گل گلاب نی نی سایت. منم دعات میکنم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

مهدیه 

عبدالله 

منم از منتظرانم هر کس اومد این تاپیک لطفا برای مامان شدنم صلوات بفرسته منم براتون صلوات میفرستم 

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن
2738

زهرا

از یکشنبه بخون که ایام کلیمیه اس

انشالله دامنت سبز بشه

زخمــی راکـه نچشیــده ای تمسخـرمــکن. ‏آیا امیدم را از تو بِبُرم ؟در حالی که از روی احسان آنچه که ازتو نخواستم به من عطا فرمودی ...#صحیفه_سجادیه🌱 خیلی ب صلواتاتون احتیاج دارم🍀🌼

سلام بعد این چله

به نیت شهید ابراهیم هادی چهل تا یس بخونید بعدش صدقه یه نیازمند بدید و خیرات برای شهید بدید رد خور نداره 

به حکمت خداوند اعتقاد داشته باشید 

ازش انچه خیرتون هست بخواید زوری نخواید که بعدا پشیمون بشید

حاجت روا ان شاا…

من همیشه سر نماز ب نیت اینکه دامن منتظرا سبز بشه دعا میکنم از این ب بعد اسم شمارو هم سرنمازم میگم ولی هر وقت حامله شدی حتما تگم کنیی انشالله ب زودی شاهدش باشی

برای رسیدن ب حاجت دلم ی صلوات مهمونم میکنی 

فاطمه فرزند محمد 

خدا خیرت بده ان شاء الله که هممون حاجت روا بشیم و نی نی سالم و صالح داشته باشیم

ان شاء الله در اینجا به زودی تیکر بارداری زده خواهد شد❤️😍خدایا بینهایت شکرت❤️🙏🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹🌹🌹🌹🌹
2706