2777
2789
عنوان

Ivfکردم مهمون دارم

718 بازدید | 33 پست

سلام من به هیچکس نگفتم ivfکردم حالا خواهرم زنگ زده کهمیخوایم بیایم خونتون از روز انتفال جنینن فک کنم  سه روز بگذره تا بیادخواهرم،اگه پاشم فقط غذا درست کنم خونه رو تمیز و جاروبرقی نکشم،میشه مهمونی رو کنسل نکنم؟خطرناک نیس؟همینجوری خواهرم شک کرده هی میگه بارداری میدونم!!!!من نمیدونم چیکار کنم،اگه بگم مریضم زود ناراحت میشه میگه بهونه کرد تا ما گفتیم میایم. بگم دعوتم میگه فرداش میام چیکار کنم؟!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش بگو ای وی لف کردی چ اشکالی داره

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇

اون همه هزینه و زحمت و دوندگی و استرس رو بخاطر تعارف از بین‌نبر

چند روزی کامل استراحت کن تا نتیجه ای وی افت مشخص بشه

بنظرم مهمونی رو کنسل کن

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
جاریم آیوی اف کرد..نه ماه استراحت مطلق بود..فقط میرفت دستشویی ومیومد اون ۹ ماه روخونه خواهرش بود

خوشبحالش چه خواهر خوبی داره

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

عزیزم اینهمه هزینه کردی!اینهمه دارو!اینهمه استرس!بنظرم بگو بارداری استراحت مطلقی!دکترگفته تکون نخوری اصلااااا،بگو به بقیه نمیخام بگم ناراحت نشو ولی بیابی زحمت خودت دست به کارشو،یامیگه نمیایم یامیگه میایم توبشین،بعدشم اگه نگرفت بگو سقط شد!دروغه ولی تنهاراهه،چون نمیخای بگی ای وی اف کردی

اون همه هزینه و زحمت و دوندگی و استرس رو بخاطر تعارف از بین‌نبر چند روزی کامل استراحت کن تا نتیجه ا ...

ممنونم خودمم حسم به کنسل کردنه، نمیدونم چجوری بگم ناراحت نشه ،نمیتونمم ماجرا رو بگم چون خانوادم استقبال گرمی ندارن!!!و اینکه یه بهونه خوب میشه برام بیاری؟

2801