2752
2734

من ندارم ولی میخام بنویسم نمیدونم خوبه یانه

کجای زندگیمی تو که من میگردمو نیستی ..یه روزی مطمئن بودم پای حرفات وایمیستی ...تو هرجارو بگی گشتم که شاید باز پیدا شی ..به عشقت زنده موندم کاش هنوزم عاشقم باشی ❤️🥲شادمهر❤️                                                                               (من از سال۹۷عضومم ولی چهاربارترکیدم)خداوکیلی الکی گزارش نزنید دیگه شماره ندارم وصل شم مرسی اَه

بگو عزیزم البته اگ چیزی سر در بیارم

خاطره خوب کسی شو...                            حتی اگر قرار بر همیشه بودن نیست،           آنی شو ک وقتی در ذهنش آمدی              چشمهایش تو را لو دهند!                         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بد نیست خوبه 

شما دارید؟راضی هستید؟

کجای زندگیمی تو که من میگردمو نیستی ..یه روزی مطمئن بودم پای حرفات وایمیستی ...تو هرجارو بگی گشتم که شاید باز پیدا شی ..به عشقت زنده موندم کاش هنوزم عاشقم باشی ❤️🥲شادمهر❤️                                                                               (من از سال۹۷عضومم ولی چهاربارترکیدم)خداوکیلی الکی گزارش نزنید دیگه شماره ندارم وصل شم مرسی اَه
بگو عزیزم البته اگ چیزی سر در بیارم

تازه میخوایم بخریم..میخواستم ببینم خوبه یانه؟واینکه آینه ها برقیه...چون یه مدل هست میگن ساینا s تیپ da...که همه چیز داره از دی لایت واتولایت...همین سایناsمعمولیه یافرق میکنه

تازه میخوایم بخریم..میخواستم ببینم خوبه یانه؟واینکه آینه ها برقیه...چون یه مدل هست میگن ساینا s تیپ ...

ببین اینه هاش برقی جابجا میشه

اما اینکه فکر کنی جمع بشع بره تو برقی.نه اینجوری نییس

ببین اینه هاش برقی جابجا میشه اما اینکه فکر کنی جمع بشع بره تو برقی.نه اینجوری نییس

منظورم همونه که از سمت راننده یه اهرم داره میشه تغییرشون داد..مال شما۴۰۲ هست

بله دی لایت اتو لایت داره و شیشه های عقبش برقیه مال من مدل ۴۰۱

پس خوبه..آخه میدونین یک تیبا۱مدل ۹۹گرفتیم هیچیش برقی نبود.فقط شیشه های جلو..الان ترسیده شدم

2706