2733
2739
عنوان

هفته 31 بارداری و فشار روی واژن

96 بازدید | 6 پست

سلام. دوستان من الان 31 هفته و 4 روز هستم. وقتی دراز کشیدم خوبم همین که بلند میشم احساس فشار زیادی روی لگن و واژنم حس میکنم طوری که راه رفتن برام سخته و باید آروم آروم قدم بردارم کسی میدونه علت چی میتونه باشه

خدایا شکر واسه چیزایی که بهم دادی و هزاران بار شکر واسه چیزایی که ندادی و میدونم به صلاحم بوده که ندادی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سی شش ببعد،داشتم جای نگرانی،نیس

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

کی سونو دادی؟

آبان ماه قشنگترین ماه زندگیمه چون هم توی این ماه ازدواج کردم با عشقم ،هم فهمیدم باردارم😍💎۱۲/۸/۱۴۰۱ بی بی چکم مثبت شد وفهمیدم تو دلی دارم خدایا مراقبش باش❤️1/11/1401 فهمیدم تودلیم یه دخترنازه عشق بابا مامانشه❤️😍۲۷ هفته فهمیدم دخترنازم عجله داره برای بدنیا اومدن.کلی امپول زدم که سروقت بیادومیدونم سروقتش میاد😍🧿دوستت دارم مامان   ۲۵/۰۱/۱۴۰۲.دخترعجول ونازمن توی تاریخ تولد خودم ۸ خرداد سال۱۴۰۲(طبیعی) بدنیا اومد😍😍خداهدیه اش رو بهم داد توی تولدم.خوش اومدی دخترنازم😍😍🤍خداروشکر‌که سالمی😍😍

منم دارم هفته ۳۰

ولی بیشتر از اینا تغییرات خلق و خو داره اذابم میده

یعنی الان نشستم به پسرم غذا بدم دلم میخواد گریه کنم اونقدرررر که بچه ۵ ساله سر دو لقمه غذا زحرم میده

سر بازی زجرم میده

سر هر کاریش احساس میکنم دارم حرص شدید میکشم و اذیتم

وای خدایا میدونم بیشترش بخاطر بارداریمه صبوری بهم بده داغوووون شدم😩😩😩

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!