2752
2734

سلام کسی از شرایط خبر داره ؟

حتما آزمون برگزار میشه ؟

کلا اگر چیزی میدونین ممنون میشم بگین 

و اینکه با پول قبول میکنن که اگر پول بدیم اسم بنویسن؟

کاربری پسر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمونه زیاد تفادت نمیکنه مث سابق برو غیرانتفاعی خوب

آخه دیروز با معلم نمونه و تیزهوشان کلاس زیست داشتیم واقعااا عالی بود 

اگر همه درسا اینطور باشه دیگه معلم نیست چی بشه . . .

کاربری پسر 
آره حتما باید ازمون بدی،،،،،، قبلا که نمونه راهنمایی باید ازمون میدادی تو کلاس داداشم یه پسری رو باب ...

پس یعنی با پول هم قبول میکنن 

نمی‌دونین تقریبا چقدر هزینه کردن؟

کاربری پسر 
آخه دیروز با معلم نمونه و تیزهوشان کلاس زیست داشتیم واقعااا عالی بود  اگر همه درسا اینطور ب ...

ما دبیر زیستمون عالیه بیشتر دبیرای دیگمون رو نمی‌پسندم پس حتما این نیست بقیه دبیراشم عالی باشن

تعلیق دائم✅️دوستان خوبم در نینی سایت خدافظ♡
ما دبیر زیستمون عالیه بیشتر دبیرای دیگمون رو نمی‌پسندم پس حتما این نیست بقیه دبیراشم عالی باشن

هعی 

منطقی بود 

ولی کاش میخوندم همون اول ...💔

کاربری پسر 
دیگه حق بقیه خورده میشه و اینکه بعضی از دوستام با پارتی جاشون دادن نمونه 🗿 فکر کنم صحبت کنن جات بدن ...

من خودم اول سال میخواستم اینکارو بکنم ولی گفتم حق باقی چی و انجام دادم 

تا اینکه یکی از بچه هامون گفت با پارتی میخواد بره نمونه گقتم اگر به رفتنه و همه این کارو میکنن چرا من نکنم 

منطقم بیخوده ولی واقعا زورم اومد که من انجام ندادم و چند نفر رو با چشمام دیدم دارن انجام میدن

پس جوری که گفتی ممکنه که قبول کنن 

کاربری پسر 
هعی  منطقی بود  ولی کاش میخوندم همون اول ...💔

همچین مالیم نیست من دوسش دارم نسبت بقیه مدارس ولی در کل از مدرسه متنفرم:) جوشم اینجوریه واسه چرت ترین امتحانا باید بخونی کامل شی وگرنه انگشت نما میشی😶البته من تیز رو میگم

تعلیق دائم✅️دوستان خوبم در نینی سایت خدافظ♡
نه نمیدونم البته خیلی سال گذشته ،،،،به نظر من از الان برو با مدیرش حرف بزن بگو کمک به مدرسه میدم&nbs ...

آها 

مرسی 🤍

دو تا از دوستام هستن اونجا بده که اول به اونا بگم که بپرسن با همچین چیزی قبول میکنن یا نه؟

کاربری پسر 
2706