2737
2734
عنوان

شوهر بی ذوق☹️🥲

235 بازدید | 17 پست

فردا شب تولدشه ..دوست دارم براش تولد بگیرم ولی خودش میگه نمیخامو حوصله ندارم ..ولی نمیخام تو خانواده بعد بگن ی تولد نگرفت براش..بنظرتون چیکار کنم از طرفی خودش اصلا اهل مهمونی و تولد اینا نیس منم نمی‌خوام زیاد شلوغش کنم پدر مادر خودمو میگم با مامانش اینا اگ پایه بود خیلی هارو دعوت میکردم 🥲

واسه شامم ی نظر بدین میخام جوجه چینی و پلو درست کنم و سالاد ماکارونی ژله و کیک اینا هم ک هست خوبه؟؟

یه وقتا فک میکنم نکنه من مردم😐😐

ما می خواستیم دنیا رو عوض کنیم دنیا ما رو عوض کرد 🖤🖤یک عدد خسته از همه چیز🖤یک آدم تلخ 🖤 خواهشا تو خصوصی نیاید دلیل حالم رو بپرسید دوست ندارم توضیحی راجبش بدم.اولن کع این جا یه سایت عمومیه وقتی نظرتو بیان میکنی جنبه شنیدن نظر مخالف رو هم داشته باش دوما نقد یه نظر با عدم بی احترامی به اون نظر خیلی فرق داره پس اول تعریف دموکراسی رو بفهمید چهار تا کتاب راجبش بخونید بعد بیاید اینجا جبهه بگیرید دموکراسی یعنی من نظر مخالفمو میگم تو هم باید متقابل بع نظر مخالف من احترام بزاری بشنویش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
وای چند روز دیگه تولد شوهر منم هست. هیچ ایده ای ندارم براش. تازه هم مهمون داشتیم حوصله مهمونی ندارم. ...

مبارکه ... حالا اگ خودش پایه اینجور مهمونیا باشع ک خیلی خوبه ..من مشکلم اینه همراهی نمیکنه

مبارکه ... حالا اگ خودش پایه اینجور مهمونیا باشع ک خیلی خوبه ..من مشکلم اینه همراهی نمیکنه

خودش دوست داره. من مثل شوهر شمام. حوصله مهمونی ندارم. هرهفته یه مهمونی داریم وضع مالیمونم اونقد خوب نیست. همش تو استرسم

خودش دوست داره. من مثل شوهر شمام. حوصله مهمونی ندارم. هرهفته یه مهمونی داریم وضع مالیمونم اونقد خوب ...

سخت نگیر مهم لحظه های خوشی و خندس بنظر من آدم باید سعی کنه با کمترین هزینه ها خاطره بسازه

چه حرفی؟ به کسی چه؟ یعنی انقد توزندگیاتون دخالت میشه  هرکی گفت بگو ما دو نفره میگیریم همیشه

شوهرم خودشم پاش بیفته حرف اونارو تایید می‌کنه ..کلا از اوناس ک هر دقیقه یچی میگه 

2706