2733
2739

سلام

من الان ۲۰ هفته هستم، تکون های بچه رو تازه یکم متوجه میشم، ولی این تکونها خیلی پایین هست احساس می کنم. دو هفته پیش سونو بودم مشکلی نبود، این موضوع یکم نگرانم کرده

تکونهای بچه کجای شکم بیشتر احساس میشه؟ نکنه بچه پایین باشه و خطرناک باشه

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچ جاش خطرناک نیست عزیزم

مبارکه

انشالله به سلامتی به پایان نه ماه برسی و سالم بیاد بغلت

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
2731
2740

یه شال زیره شکمت ببند خیلی سره پا نباش خم نشو زیاد تا یه موقع پایین نره البته بچه هر چی بزرگتر بشه بیشتر بالا میره 

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 
یه شال زیره شکمت ببند خیلی سره پا نباش خم نشو زیاد تا یه موقع پایین نره البته بچه هر چی بزرگتر بشه ب ...

این چند وقته خیلی فعالیت داشتم بخاطر همین یکم نگران شدم. ممنونم از توصیه تون 

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.

اوایل چون رحم کوچیک هست بچه پایین ترین نقطه ی شکم هست نگران نباش هر چی بزرگ تر بشه بچه و رحم بزرگ تر بشه حرکت و تکون هاشو بالاتر حس میکنی ... من الان هفته ی ۲۹ هستم تقریبا همه ی جای شکمم تکون میخوره گاهی از روی لباس هم مشخصه ... به مرور حرکاتش جالب و جالب تر میشه 😍😍😍

بفرمایید جانم

ببخشید انقد رک میپرسم ولی با بارداری سایز سینه تغییر میکنه؟آخه من 22 سالمه ولی سینه هام خیلی کوچیکن تقریبا 65 تا 70 همش ترس اینو دارم اگه قصد بارداری داشته باشم مشکلی ایجاد بشه البته الان قصد بارداری ندارم 

2706