2737
2739
سلام دوستان خوبم من به پسر 14ماهع دارم از اول اردیبهشت باید برم سر کار به دختر 6ساله هم دارم حالا چکار کنم
زیباترین حس زندگی وقتی که بچه هاتو تو آغوش میگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بتونی پرستار قابل اعتماد پیدا کنی ، بهترین گزینه تا قبل از ۳ سالگی پرستاره ، چون روانشناسان معتقدند که کودک قبل از ۳ سالگی نباید از کانون خانواده و محیط خانه دور باشه ، بعد از ۳ سالگی حتما مهد کودک ، چون بازم روانشناسان معتقدند بعد از ۳ سالگی بهترین زمان ورود کودک به احتمال هست
2728
البته من نزدیک به ۶ ماه دنبال پرستار بودم و چقدر هم مصاحبه کردم و ... و خدا رو شکر خدا بهترین رو در مسیر زندگی دخترم قرار داد ، هنوز که هنوزه هفته ای چند بار تلفنی صحبت میکنند با هم و یه مدت یکبار هم دیگه رو میبینند و دخترم هم به پرستار میگه مامان زهرا روزی که کاملا پرستارش رو قطع کردم ، پرستارش مثل بارون بهار اشک میریخت ، یه صحنه ای شده بود من و دخترم و پرستار هر سه تایی گریه میکردیم
2740