2752
2734

سلام دوستای قشنگم 

من امروز بعد کلی آزمایش متوجه شدم پولیپ بینی دارم و چون خیلی اذیتم می‌کنه باید زود عمل کنم اگ میدونید میشه بگید عملش چجوریه چقد برش میدن و بعد عمل مرخص میکنن؟

🌈کاربری سال ۹۷تعلیق شد😐🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عمل فس باید بشی؟

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖
یعنی چی

Fessاسم عمل هست

اگه اونه از راه بینی انجام میشه برش نداره

یه روزی به منم خیانت شد مردی که همه رویاهمو باهاش ساخته بودم ۶سال منتظرش بودم شناسنامه دختره و خودشو پرت کرد تو صورتم منو از ماشین پرت کرد پایین بی پول و بی پناه مردم منو رسوندن خونه همون موقع ها بود که پزشکا مشکوک به سرطان شدن زیر عمل سنگینی رفتم بخاطر عمل و افسردگی به۱۰۵کیلو رسیدم😭تا اینکه با همسرم آشنا شدم اولاش فقط میگفتم ازت متنفرم ولم کن ولی ولم نکرد پام موند...‌گفت همه چیو باهمدمیسازیم بهت قول میدم😍اسمش امیده خودشم امید زندگیمه❤الان من یه زن شاغل و خانه دار و شیرینی پز و ورزشکارم الان۶۸کیلوام😍درسته زندگی بالا و پایین های خودشو داره ولی بعد امید من شدم خوشبخت ترین زن دنیا❤پس تو هم اگه الان تو شرایط۵سال قبل منی بلند شو خودتو بتکون و ادامه بده که زندگی در جریانه رفیق💖
گرفتگی کامل بینی آبریزش بینی شدید درد فک بالا خروپف

منم آبریزش بینی شدید رو دارم و کمی گرفتگی و خروپف ولی اون درد فک بالا رو ندارم.  چه آزمایشی باید بدم؟

لطفاً درخواست دوستی ندین دوستان🙏🏻
منم آبریزش بینی شدید رو دارم و کمی گرفتگی و خروپف ولی اون درد فک بالا رو ندارم.  چه آزمایشی بای ...

ببین من درد فکم ۱۰روزع شروع شده تازه 

گرفتگی بینیم از قبل عید شروع شد و بخاطر بزرگ شدن پولیپ ۱۰روزه شدید شده 

من رفتم آندوسکوپی بینی انجام دادم اونجا نمونه برداری کردن امروز جواب اومد ک پولیپه

🌈کاربری سال ۹۷تعلیق شد😐🌈