2737
2739
عنوان

سی و نه هفته باردلری

163 بازدید | 45 پست
سی و نه هفته و دو روزمه به عبارتی تو چهل هفته هیچ علامتی از زایمان ندارم. ورزش و پیاده روی میرم. سر نی نی تو لگن نیست. دهانه رحم بسته. حوصلم سر رفته.
سارا جون مثل همیم دقیقا
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
یکی مثل شمایکی مثل من که 100تازایمانم کنم زودرسه.عزیزم خوشحال باش که زودرس نیست
خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
تاریخ زایمان من چهارده مرداده و منم هنوز خبری نیست. من نی نی دوم هست تازه. دخترم هم کوچک و از اول بارداری تحرکم خیلی زیاد بود
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2738
آره دکتر به منم گفت بچه تا چهل و دو هفته ممکنه دنیا نیاد و اگر مشکلی نباشه میشه باید تا اون موقع صبر کنیم
دیگه توکل به خدا .ان شالله سالم بیان بقلمون هر وقت خدا بخواد. من سر دخترم چهل هفته که تمام شد. بستری شدم برای القای زایمان.
سارا جون منم همین فکرا رو می کنم. دخترم سه کیلو و نیم بود. دکتر گفت احتمالا این درشت تره. سپردم به خدا.
2706