2737
2734
عنوان

بیبی چک

223 بازدید | 36 پست

سلام خانما صبحتون به خیر🌻🌻🌻🌻

ممنون میشم نظرتون بگید راهنماییم کنید. 

من۶روز مونده به موعد بیبی زدم که ۳.۴ساعت بعد خط صورتی انداخت..

از همون برند ۲روز بعد زدم(یعنی امروز صبح)که ۴روز به موعد مونده۲ساعت بعد خط افتاد..

گفتم شاید اصلا خراب..

بیبی گلد تست آوردم(که قبلا برام خطا داشته) زیر پنج دقیقه هاله انداخت سریع 

نمیدونم حالا دوباره این بیبی چک خراب الکی هاله نشون میده همش یانه درست و چون ۴روز مونده هالش کمرنگ

نظر شما چیه؟

ممنون بابت وقتی که میزارید🌹

لینک گلد تست

https://s8.uupload.ir/files/20230517_071906_k6b3.jpg

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله ک مثبته ولی تا چهار روز دیگ‌ادم عجله داره یه ساعت برو آزمایش بده خیالتو راحت کن گلم‌توکل بخدا

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
2731

بنظرم باید خیلی زودتر هاله بندازه باز فردا امتحان کن انشاءالله خیره

برای مادر شدنم دعا کنید و یه صلوات مهمونم کنید الهی هیچکس آرزوی داشتن اولاد به دلش نمونه  الهی آمین🌹

شنیدم بعد چند ساعت جواب فاقد اعتباره

مارک مدیکور بگیر با اولین ادرار صبح بزن

پروردگارا؛ مرا تنها مگذار و تو بهترین وارثین هستی، و برای من جانشینی معین کن که در زمان زندگی‌ام به من خوبی نماید و بعد از مرگم برایم طلب آمرزش کند، و به او خلقتی سالم عطا کن و شیطان را بر او شریک و نصیب مگردان
2740
انشالله ک مثبته ولی تا چهار روز دیگ‌ادم عجله داره یه ساعت برو آزمایش بده خیالتو راحت کن گلم‌توکل بخد ...

از آزمایش منفی خیلی بدم میاد 

خیلی استرسیم میکنه

کاش آدم صبورتری بودم

ب نظرم همون ثانیه های اول دوخط میندازه واسه مثبت ولی برو آزمایش بده هنوزم ک میگی موعدت نشده چند روز تحمل کن نتیجه دقیقتر درمیاد 

پنج ماهه تو سایت نبودم حتی یه نفرم نبود بگه خدایا این کاربر چیشد چرانیستش😏😅😅😅بالاخره گوشیمو درست کردم و اومدم 
شنیدم بعد چند ساعت جواب فاقد اعتباره مارک مدیکور بگیر با اولین ادرار صبح بزن

گلد تست زیر ۵دقیقه هاله انداخت

متاسفانه روژان و مدیکور پیدانمیکنم همش چیزای دیگست

از آزمایش منفی خیلی بدم میاد  خیلی استرسیم میکنه کاش آدم صبورتری بودم

همه استرس دارن وعجله دارن گلم ولی همه چی بسپار بخدا انشالله بارداری گلم

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️
2706