2733
2739
عنوان

میخوام طلاق بگیرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 30 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خانوادم به شدت پشتمن. مهرمم اجرا گذاشتم .فقط واقعا برا خاطر بچم نگرانم

دست بزن خیلی بده درستم نمیشه تازه ب خانوادشم بگی بدتر میشه زورشو ب رخ همه میکشه میگه زنمه میزنمش .. نمیدونم منم شوهرم دست بزن داره البته لگد و فشار پرت کردنم خفه کردنم نمیدونم‌چی بگم درکت میکنم خدا کمکت‌کنه

دلم شکسته .. مریضم ..لایکم کنید براتون امن یجیب میخونم... هروقت دلتون گرفت لایکم کنید براتون امن یجیب میخونم سرنماز دعاتون میکنم تاخدا ب حرمت شما خوبا ب منم کمک کنه
بچمو ازم بگیره چی .میمیرم که 

ببین خودتو خیلی مشتاق بچه نشون نده نقظه ضعف نده دستش بهش بگو بچه واسه خودت. میبینی دودستی تقدیمت میکنه. کدوم پدر عرضه نگهداری از بچه رو داره

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
2738
من شونزده سالم بود ازدواج کردم تا الان که هشت سال میگذره فقط صبوری کردم‌

بازم بکن به حرف هرکسی خودتونندازتوچاه به خداهرکسی توزندگیش دردداره توهم باخودت بگواینم قسمتم بوده فرداپس فرداتحمل حرف دیگران برات سخته عروسی نمیتونی بری یخورده بخندی وآرایش کنی سخته درخونه توهزارتاقفل بایدبزنی میری مدرسه بچه ات مهدکودکی توکوچه توعزاتوجشن تابفهمن ببخشیدبیوه ای ازت میترسن چون ماچه بخوایم چه نخوایم توجهان سومی زندگی می‌کنیم خداشاهده زن همسایه میادومیره باادب چادری یه تسبیح دستش دکرمیگه توکوچمون کلی داستان براش میگن راضیش کن بره دکترروانشناسی یه بزرگترخاک برسر شوواسطه قراربده دسشکبزارروقرآن بگوبیابامن خوب باش ببین منم چطورزنی میشم برات نمیدونم تلاشتوهزاربربرکن موفق باشی 

خدایاپسرموشفای خیربده آمین آمین آمین🙏🙏🙏
ببین خودتو خیلی مشتاق بچه نشون نده نقظه ضعف نده دستش بهش بگو بچه واسه خودت. میبینی دودستی تقدیمت میک ...

اره دقیقا وقتی اسم بچه میاد خودمو مشتاق نشون نمیدم

اره دقیقا وقتی اسم بچه میاد خودمو مشتاق نشون نمیدم

آفرین راهش همینه👏

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان
فعلا تا هفت سالگی پیش منه ولی از اون به بعدشو دیگه نمیده

طلاق نگیر یکی ازدوستای من طلاق گرفته الان سه شیفت کارمیکنه تابتونه زندگی روبچرخونه پدر که بالای سرش نیست مادر هم بره سر کار طفلی بچه چیکارکنه

2706