2737
2739
عنوان

کسی از رژیم کتو استفاده کرده؟

313 بازدید | 36 پست

من بشدت ریزه خوارم🥴🫠 میتونم با این رژیم کم کنم؟ 

غذام ب اون صورت نیست 

بعد بدون برنج و نون موهای آدم نمیریزه؟

موچ به کله تون😘

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

این رژیمها رو قبول ندارم

همون کم خوردن و پیاده روی خودش باعث لاغری میشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من‌خودم رسما بدون برنج و شکلات و کیک میمیرم 

ولی فعلا ده روزه کالری شمار دارم

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۸..اما روز عاشورا تو هیات گوشیمو ازم زدن..خیر ندیده ها😔😔😔                                         _وقتی من نباشم کی از خواب بیدارت میکنه؟؟                      +شاش🔸️🔸️🔸️حالا دور از شوخی بیا یه چیزی بهت بگم💙 عاشق امام حسین و حضرت ابولفضلم🤍🤍🤍 هستم‌حتی خواب امام حسینو امام حسنمو دیدم❤️❤️❤️با افتخار یه اهل سنت هستم 🩷🥰کی میگه ما اهل سنت ها دوازده امامو قبول نداریم😒😒مگه میشه نوه های پیامبر رو قبول نداشت 🤨🤨دم پل صراط جلوتو میگیرم..فقط زیارت عاشورا نمیخونیم چون لعنت زیاد داره..خدا فقط گفته شیطانو لعنت کنید..دلیل بر این نمیشه امام حسینو قبول نداشته باشیم...حتی پیامبر خدا به جز شیطان کسیو لعنت نمی‌کردن حتی دشمناشونو❤️❤️جان آقا    سَنهَ قوربان آقا     جان اقا🖤🖤🖤 اهل تشیع هم دوست دارم و براشون احترام خاصی قائلم😍دوست دارم به ما اهل سنت ها هم احترام بزارید..😘😘😘
من‌خودم رسما بدون برنج و شکلات و ویک میمیرم  ولی فعلا ده روزه کالری شمار دارم

میدونی برای رژیم باید شیرینی جات رو به صفر برسونی و مصرف نان و برنج رو خیلی کم کنی

راستی من اصلا سر در نمیارم از این کالری 

خدایِ مهربونم شکرت ❤🙏
همون کم خوردن هم خیلیا نمیتونن نخورن خواهر. همچین گفتی کم خوردن انگار کار راحتیه🤣🤣🤣

خواستن توانسته

کمی اراده داشته باشیم 

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
من استفاده کردم.. ۱۰ کیلوم کم کردم . من قرص استفاده میکردم برای اینه موهام نریزه و ویتامین استفاده ...

تو چند وقت ۱۰ کیلو؟ راضی بودی؟ گرسنه نمیشدی

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
میدونی برای رژیم باید شیرینی جات رو به صفر برسونی و مصرف نان و برنج رو خیلی کم کنی راستی من اصلا سر ...

من‌اصن نمیتونم 

کالری شمار خوبه..هر چی میخوری سیو میکنی

کاربر قدیمی هستم از سال ۹۸..اما روز عاشورا تو هیات گوشیمو ازم زدن..خیر ندیده ها😔😔😔                                         _وقتی من نباشم کی از خواب بیدارت میکنه؟؟                      +شاش🔸️🔸️🔸️حالا دور از شوخی بیا یه چیزی بهت بگم💙 عاشق امام حسین و حضرت ابولفضلم🤍🤍🤍 هستم‌حتی خواب امام حسینو امام حسنمو دیدم❤️❤️❤️با افتخار یه اهل سنت هستم 🩷🥰کی میگه ما اهل سنت ها دوازده امامو قبول نداریم😒😒مگه میشه نوه های پیامبر رو قبول نداشت 🤨🤨دم پل صراط جلوتو میگیرم..فقط زیارت عاشورا نمیخونیم چون لعنت زیاد داره..خدا فقط گفته شیطانو لعنت کنید..دلیل بر این نمیشه امام حسینو قبول نداشته باشیم...حتی پیامبر خدا به جز شیطان کسیو لعنت نمی‌کردن حتی دشمناشونو❤️❤️جان آقا    سَنهَ قوربان آقا     جان اقا🖤🖤🖤 اهل تشیع هم دوست دارم و براشون احترام خاصی قائلم😍دوست دارم به ما اهل سنت ها هم احترام بزارید..😘😘😘
هی بابا .شما ک خبرنداری

ای شکموها😁😁

عزیزم رژیم به شدت سخت و خسته کننده ای هست..چون تنوع غذایی بسیار پایینه...برای مدت کوتاه در حد ده روز خوبه بیشتر واقعا سخته ..من ارادم بد نیست ولی بریدم واقعا.

کل میوه ها..برنج نون سیب زمینی غلات اکثر سبزیجات هممممه حذفه ..

فقط تخم مرغ..مرغ ماهی گوشت میگو کاهو..

کلن با همینا زنده ای..

دیگه من روزای آخر نزدیک بود قد قد کنم اینقدر مرغ و تخم مرغ خورده بودم..

بعد حتی با پیاز هم نمیشد مرغ رو آبپز کرد پیاز هم ممنوعه..ادویه هم فقط فلفل و زردچوبه..

باشد که اشک بعدی شما...اشک شوق باشد...  
تو چند وقت ۱۰ کیلو؟ راضی بودی؟ گرسنه نمیشدی

تو ۲ ماه.

راضی بودم پس چی ک راضی بودم من دوران بعد زایمانم بود.

قدمم متوسط 😑😑😑😑

خیلی بد دیده میشدم.

الان خیلی خوبه خیلی.

گرسنگی هم بخاطر خوردن چربی و پروتیین نه اما دوسه روز اول ک عادت نداری گشنه میشی اما میان وعده بخوری طبق برنامت گشنگی فراموش میکنی‌‌

2706