2737
2734
عنوان

پسر بد دهن

311 بازدید | 29 پست

یه مدته دارم با یه نفر صحبت میکنم و خب قبل ازینکه بهم پیام بده تو محیط کار دیده بودمش و ازش خوشم میومد.

بعضی روزا یه کلمات عجیبی رو میگفت که فلانی ر..یده و نمیدونم چی. من نادیده میگرفتم

تا اینگه امروز داشتم باهاش شوخی میکردم بهم گفت ت*م سگ شیطون.😑😑

خییلی بدم اومد از حرفش و گفتم بیتربیت برام یه ایموجی گریه فرستاد منم چون اون تایم عصبانی بودم دیگه سین نزدم و خوابیدم

بیدار که شدم براش یه ایموجی فرستادم که بفهمه ازش ناراحتم سین زد جواب نداد.

بنظرتون باید باز باهاش حرف بزنم که سنگامونو باهم وا کنیم بفهمه از فحش و بددهنی بدم میاد یا ولش کنم بره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
ولش کن بره

ازش خیلی خوشم میومد ولی بهش اعتماد نداشتم چون حرف زدن باهاش برام جالب بود خوشم میومد ازش.

دوستم میگه تو حساسی و پسرا همه فش میدن.

ولی اخه به دختری که دو روز نیس داری باهاش حرف میزنی؟

حاجی ب اینا میگی بد دهنی؟😐😐 من و رفیقم  تا روزی بیستا فوش بهم ندیم نمیتونیم ناموسا

نگو الان میریزن سرت😂

اگه روزی پسردار شدم اسمش میزارم کــوروش 😍به همون  اقتدار به همون بزرگی به همون عظمت❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥                  هـــرگــزنـخواب کــوروش     ای مهر آریایی   بـــی نــام تــو    وطــــن نــیـز    نـــام و نـــشـان نــدارد. 
مستقیم بگو از فوحش دادنت خوشم نمیاد. اگه رعایت کرد که هیچ، اگه باز تکرار کرد ولش کن.

ینی باز بهش پیام بدم؟

یکی از دوستام میگه ولش کن ادم ل*شیه و ممکنه جوابتو نده ناراحت بشی

اون یکی میگه بهش بگو از چی بدت میاد خب

من موندممم چیکار کنم🥲🥲