2737
2739
عنوان

کنترل فرمان در رانندگی 🥲

1381 بازدید | 16 پست

خانومای راننده من چند جلسه س که تمرین رانندگی میرم تا حالا پشت فرمان ننشستم . کنترل فرمانم خوب نیست . تو دور زدنم مشکل دارم . مربی ام خیلی زود عصبی میشه  اعتماد به نفسمم گرفته . نمیدونم چه طوری باید فرمانو کنترل کنم 

ارباب شدی که رو به هر کس نزنم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی ی مدت بشینی و تمرین کنی دستت میاد عزیزم

اگه میشه مربیتو عوض کن

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
2740

مربیت رو حتما عوض کن

چون اون ی سری چیزارو تو ذهنت حک میکنه راجع به رانندگی

و اینکه ماشیناشون خیلی داغونن اکثرشون ، احتمالا فرمونش تنظیم نیست ک خیلی روش کنترل نداری ، ولی اگر با ماشین خودتونم نمیتونی فرمونو کنترل کنی باید رو تسلطت بیشتر کار کنی

دانشجو داروسازی 👩🏻‍🔬
با تکرار و تمرین خوب میشی مربیتم عوض کن داری پول میدیا

آموزش درست و حسابی نمیده هیچ خیلیم پرتوقعه . من تا حالا سه بار میشه پشت فرمون ننشستم میگه تو خیلی ضعیفی 

مربیت رو حتما عوض کن چون اون ی سری چیزارو تو ذهنت حک میکنه راجع به رانندگی و اینکه ماشیناشون خیلی ...

ماشینش داغون نیست . تو مسیر مستقیم که میرم  منحرف نمیشم. ولی وقتی میخوام دور بزنم یا لاینم رو عوض کنم نمیتوتم فرمانو کنترل کنم یا زیاد فرمون رو میچرخونم یا کم 

ماشینش داغون نیست . تو مسیر مستقیم که میرم  منحرف نمیشم. ولی وقتی میخوام دور بزنم یا لاینم رو ع ...

اها پس باید خیلی تمرین کنی تا تسلطت زیاد بشه

چون اینجا شما اموزش میبینی ماشینتم ماشینه اموزشه همه میبینن میدونن تازه کاری

ولی وقتی گواهینامه بگیری بشینی پشت ماشین خودت باید خیلییی سریع واکنش نشون بدی ، خیلی سریع دور بزنی و اینا 

حتما رو خودت کار کن

دانشجو داروسازی 👩🏻‍🔬
2706