2733
2739
عنوان

بچمو سه روزه بردن...دارم میمیرم.

440 بازدید | 30 پست

سلام

خاهرشوهر عقدیم با شوهرش مشکل پیدا کرده پسره پاشو کرده توی یه کفش ک طلاق میخام و از خونشون رفته. پسره چنروز پیش اومد سر خاک برادرم و گفت ک این اذیتم میکنه و میخام طلاقش بدم.گفت همش بهم فحش میده منم باهاش همدردی کردم اون بیشعورم رفته حرفای منو گذاشته کف دستش و گفته عروستونم باهاتون مشکل داره. اونام اومدن سرمن دعوا ک تو باعث شدی زندگیشون از هم بپاشه و طلاقت میدیم. و منو از خونه بیرون کردن هرچی گفتم به حرف من نبوده به گوششون نرفت. بچمو اوردم خونه ی پدرم اما شوهر بیشعورم سه روزه دختر ۵ساله مو برده دارم از دوریش دیوانه میشم.

قبلا توی تاپیکامم گفته بودم مشکل دارم باهاشون.راضی نمیشه جدا ازشون زندگی کنیم و مدام توی زندگیمن و دخالت میکنن و هیچوقت ازشون راحتی ندارم.حالام اینجوری.... هیچی برام مهم نیست جز دوری بچم.

دخترکم عاشقتم   

ببخشید نباید باهاش دردودل میکردی 

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁

زنگ بزن کلانتری الان بچتو میارن میدنت بچه رو ب هیچ وجه نمیتونن از مادر بگیرن دیدم ک زنگ زدن بچه رو دادن مادر ب هر دلیلی ک حالا طرف مقصر هم باشه نباید جدا کرد بچه رو

خدایا صبری ک دادی با دردی ک دادی یکی نیست 😔😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید نقشه کثیف خواهر شوهرت بود کاش درد دل نمیکردی ادما دو روعن متأسفانه باشوهرت صحبت کن قسم بخور جریانو بگو خودتو مقصر ندونه 

خدایا صبری ک دادی با دردی ک دادی یکی نیست 😔😭

یه لحظه عنوانتو خوندم ترسیدم فک کردم بچت سه روزشه،انشالله حل بشه مشکلتون بذار ی چند روز زمان بگذره بعد با شوهرت حرف بزن،اون پسره چ بیشعور بوده مثل عمه‌شوهر من،اوایل ازدواجم پش سر جاریم حرف زد،بعد ترسید که برم بگم زودتر خودش رفت گفت اون حرفارو من زدم هنوزم حلالش نکردم بعده ده سال چون وجهه منو خراب کرد منم ساده و بی سیاست

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
2738
ببخشید نباید باهاش دردودل میکردی 

درسته. اصلا قضیه خیلی پیچیده تر از این حرفهاست. من خیلی اشتباه کردم. اونا باهم مشکل داشتن و پسره و مادرش از من به عنوان یه طعمه استفاده کردن تا بتونن دختره رو از سرشون باز کنن. منم چون خیلی اذیتم کرده بود درددل کرده بودم باهاشون.

دخترکم عاشقتم   
یه لحظه عنوانتو خوندم ترسیدم فک کردم بچت سه روزشه،انشالله حل بشه مشکلتون بذار ی چند روز زمان بگذره ب ...

متاسفانه خیلی بی سیاستی کردم. شوهرمم از اوناست ک کلن طرف خونوادشه.

دخترکم عاشقتم   
من در این مواقع سکوت میکنم اتفاقا همین یه ماه پیش همین اتفاق برام پیش اومد، شوهر خواهرشوهرم اومده ب ...

این شوهر خواهر ها خیلی موذی هستن برای منم پیش اومد ولی فاصله ام رو باهاش بیشتر کردم 

توام بگو طلاق...تهمت ميزنین تو زندگیم دخالت میکنید

منم دقیقن کم نیاوردم و رفتم عریضه  واسه ی شکایت از خودش و دوتا خاهراش نوشتم ولی بابام نمیزاره برم ثبتش کنم و میگه صبر کن فعلن کاری نکن.

دخترکم عاشقتم