2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون روز کنسرت خواننده مورد علاقم بودم🥲💔خدا واسه هیچکی نیاره جیغ زدم یه اهنگیو گفتم بخونه 

یهو با تعجب برگشت سمتم گف باشه اجازه بدید🤦‍♀️😭🤣خدا هیچکیو انقد خیط نکنه مگه چقد بلند بود آخه صدام🥲🤣💔💔💔

2731
اون روز کنسرت خواننده مورد علاقم بودم🥲💔خدا واسه هیچکی نیاره جیغ زدم یه اهنگیو گفتم بخونه  یه ...

😂😂🙌

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      

در دوران کودکی فکر کنم ۱۳ سالم بود منم تنها کسی بودم که از دفتر مدیر نمیترسه چون خیلی خرخون بودم و خرابکاری نمیکردم یه بار داشتم رد میشدم حیاط مدرسه شلوغ بود زنگ آخر زدم پشت یکی از مثلا همکلاسیام گفتم میشه بزاری من رد شم اهههه معلم ریاضی که خیلییییی جدی بود برگشت گفت صبر کن دارم میرم...😐🥲

دو یکی از دوستام تو دفتر کار داشت منم نمیترسیدم خب گفت من میترسم حرف بزنم بیا باهم بریم منم داشتم ناهار میخوردم گفتم باشه فکر کن  با ظرف غذا که توش سیب‌زمینی سرخ کرده بود رفتم دفتر تا فقط اون حرفشو بزنه.....🫠😐

اینا مال زمان مدرسه بقیه زندگیم خیلی سوتی دادم ولی اینا فجیع بود از نظرم 🥲🤣

"وَ نَفَختُ فیهِ مِن روحی🌱"
2706