2733
2739
عنوان

دلم میخواد تا خود صب گریه کنم😭😭

269 بازدید | 20 پست

بچه ها من طرح پرستاریمو توی بخش مراقبت ویژه نوزادان یا nicu گذروندم و توی اون مدت انقد ازم کار کشیدن که با اینکه خورده بود توی استخدامیای زمان کرونا و تبدیل وضعیتا کلا قیدشو زدم و ادامه ندادم این مدت دیدم نمیتونم بمونم خونه رفتم تمدید کردم و کلیم باشون صحبت کردم که باهام همکاری کنن اونجا نفرستن شده کل هفته روکار کنم بدون اف اونجا نرم گفتن باشه حالا سرشب مترون پیام داد فردا برو nicu😭😭😭😭از فردا همون اشه و همون کاسه🤦🏻‍♀️😭😭

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شماها حقوق دارین یا مثل ما هیچ حقوقی ندارین فقط واسه سابقه و به امید جذب می رین؟

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
2740
شماها حقوق دارین یا مثل ما هیچ حقوقی ندارین فقط واسه سابقه و به امید جذب می رین؟

شما قراردادتون چیه؟ چرا حقوق ندارین؟ 

شما قراردادتون چیه؟ چرا حقوق ندارین؟ 

ما نیروی آموزش وپرورشیم مربی پیش دبستانی تو مدرسه دولتی روستا تدریس می کنم.

وقتی پدری از دنیامیرود تکه ای از روح فرزندش را باخودش به زیرخاک میبرد .خیلی دلتنگتم پدر😢
تا چند سال میتونم تمدید کنم

به نظر خودت از خونه موندن بهتره ؟يا بدتر؟

با در نظر گرفتن همه جوانبش

بعد تصميم تو درست بگير 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
ما نیروی آموزش وپرورشیم مربی پیش دبستانی تو مدرسه دولتی روستا تدریس می کنم.

نه وزارت بهداشت اینجور نیست طرحیام حقوق مزايا و سابقه کار دارن ولی خب کمتر از رسمیاس. یعنی الان شما بدون حقوق کار میکنی؟ چند وقته؟ 

نه وزارت بهداشت اینجور نیست طرحیام حقوق مزايا و سابقه کار دارن ولی خب کمتر از رسمیاس. یعنی الان شما ...

4سال

به نظر خودت از خونه موندن بهتره ؟يا بدتر؟ با در نظر گرفتن همه جوانبش بعد تصميم تو درست بگير&nbs ...

راستش با این شرایطی که منتظرمه خونه موندن بهتر بود ولی خب دیگه قراردادم شروع شده نمیتونم بزنم زیرش فردا روزی بخوام استخدام شم دردسر میشه برام🤦🏻‍♀️