2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منامیک اسیدبرای دردپریودیه وخونریزی روقطع نمیکنه 

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2728

اگرمیخواهی پریودت قطع بشه بایدقرص ال دی بخوری

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2740
من دیروز از دکتر اومدم هر ۸ ساعت دوتا بخور و اگه شدیده و طولانی باید بری سونو بدی مشخص شه چیه مشکلت ...

چهارده پونزده روزه پریودم. زیاد نیست مثل لکه بینی هست ولی یروز زیاد میشه دوباره کم میشه

چهارده پونزده روزه پریودم. زیاد نیست مثل لکه بینی هست ولی یروز زیاد میشه دوباره کم میشه

پس هیچی نخور دقیییقا مث خودت بودم رفتم نوشت سونو اورژانسی انجام دادم مشخص شد فیبروم دارم تو تخمدانها دارو دادواسش سرخود هیچی نخور ن ال دی ن مفنامیک سریع برو دکتر تا نری قطع نمیشه ببین مشکلیت چیه جبران اینهمه خون رفته هرچند لکه بینی خیلی سخته دکتر بهم گفت کم خونی گرفتم

بدون نسخه پزشک میشه بخورم؟

آره فقط بایدهرروزبخوری بعداز۲۱روز نخوری پری بشی