2752
2734
عنوان

ای یو ای ناموفق

8885 بازدید | 21 پست
سلام خدا منو این ماهم لایق مادر شدن ندونست دو سال و یه ماهه تو اقدامم دو هفته پیش ای یو ای کردم ولی الان پریودم خیلی حالم بده چرا خدا جواب دلمو نمیده
خداوندا تو را به خلوت خودت قسم مرا از این خلوت تنهایی رهایی ده و با ورود فرشته ای شادم کن

سلام سنای جون ناراحت نباش میدونم سخته انتظارولی حتما خداصلاحی دیده میتونم بپرسم ای یو باراولته یانه وکجا کردی منم میخوام ایو کنم
برایم دعا کن.اجابتش مهم نیست نیاز من ارامشی است که بدانم توبه یادمی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ساکن کرجم ولی میرم تهران پیش روتر اسرافیلی ای یو ای هم تو بیمارستان عرفان انجام دادم روز ای یو ای 550 بیمارستان گرفت ولی تو دوهفته ای که هی میرم مطب واسه ویزیت و سونو با داروهام 450 هم اونا شد جمعا یه تومن هزینه کردم این ماه
خداوندا تو را به خلوت خودت قسم مرا از این خلوت تنهایی رهایی ده و با ورود فرشته ای شادم کن

من دوساله نی نی میخوام..صبور باش..فعلا دل درد شدید دارم و بتام مشکوک..دیشب فقط گریه کردم از درد..خیلی سخته..امیدت به خدا باشه
سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
آخه خیلی سخته هر ماه انتظار بکشی آخرشم هیچی خدارو شکر هر رو سالمیم من هر ماه پریود مرتب دارم و تخمکگذاری و فولیکول بالغ دارم شوهرم هم آزمایش اسپرمش مشکل نداره ولی تا حالا خدا نداده بهمون دکترم این ماه اینقدر امیدوار بود همش میگفت با این شرایط چندقلو باردار نشی خوبه ولی خدا حتی یکیشم ندادن

2706