2733
2739

گفتم درست کردی .....

اصلش ک زردآلو  میتونه خوشمزه تر باشه....

بازار ک تماما خرما میزنن قاطی اسید سیتریک .....

هرگز لواشک بهداشتی و بسته بندی نخرید .....ای مردم ایران

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

من هر سال درست می‌کنم اول بشور بعد هسته بگیر بعد بزار بپزه و نرم بشه و یک مقادر گوجه سبز که هسته نداره بریز تا با زرد الو بپزه بعد ابشو تو ابکش بگیر لهش کن بریز تو سینی بزار تو افتاب تا خشک بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم درست کردی ..... اصلش ک زردآلو  میتونه خوشمزه تر باشه.... بازار ک تماما خرما میزنن قاطی ا ...

میخوام درست کنم هنوز انجامش ندادم خودم رفتم از باغ اوردم

صبوری میکنم تا موفقیت ،،،،عالیس در سر زمین عجایب_🎈
2728
من هر سال درست می‌کنم اول بشور بعد هسته بگیر بعد بزار بپزه و نرم بشه و یک مقادر گوجه سبز که هسته ندا ...

مرسی گلم نمک نمیخواد بزنی

میخوام درست کنم هنوز انجامش ندادم خودم رفتم از باغ اوردم

دستت  بی بلا....دستمریزاد ....مردم شمال و سبزوار دیدم خودشون درست کردن واقعا حرف نداشت ازش خوردیم......

دستورشو  کامل بگیر شما ک زحمتشو  میکشید

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2740

واسه لواشک زرد آلو نمک نمیخواد گلی 

زرد آلو ها رو هسته هاشو بگیر یکم آب بریز بزا بپزه بعد از آبکش ردش کن 

کف سینی پلاستیک پهن کن و بریز رو اون صاف کن چند روز دیگه آمادست😋

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی نی نیم دعا کنین 🙏 
واسه لواشک زرد آلو نمک نمیخواد گلی  زرد آلو ها رو هسته هاشو بگیر یکم آب بریز بزا بپزه بعد از آ ...

مرسی گلی