2733
2739
عنوان

شربت پیراستام 33/3% کسی داده به نی نیش

56279 بازدید | 30 پست
مامانیا کمک من پسرم 14 ماهشه راه نمیره بردمش فوق تخصص اورتبدی اطفال گفت سالمه مشکل نداره ولی یه نوار مغزی بگیر بردمش فوق تخصص اعصاب اطفال نوار مغزی سالم بود خدارو شکر گفت تا عید راه میفته حالا این شربتو هم بده مامانیا من میدم الان عیبی نداره
ممنونتم به خاطر همه نگاهات خداجونم خیییییییییییلیییییییییییی دوست دارم خداجونم به خاطر همسر وفادارم به خاطر امیرعلی پسر خوشگلو نازم به خاطر همه همه زندگیم خداجونم تورو دارم غمی ندارم
درمورد شربت دکتر دختر من دکتر اشرفی میگفت ، اثرش قطعی نیست، گاهی برای بعضی ها اثر داره گاهی هم نداره اما من یه پیشنهاد دارم، پسرت رو ببر کاردرمانی، کاردرمانی تمرینش میده و خیلی اثر خوبی داره البته چون توی کاردرمانی خیلی ازعضلات نی نی ها کار میکشن، نی نی ها خسته میشن و زود گریه میکنن اما اگه بتونی 2 یا 3 جلسه در هفته ببری کاردرمانی فکر کنم تا قبل عید راه بیافته اگه میخوای این مسئله رو پیگیری کنی باید ببری متخصص مغز و اعصاب اطفال، مثلا دکتر اشرفی تخصصش همینه البته مطبش شلوغه باید اول زنگ بزنی یه روز وقت میده، بعد همون روز راس ساعت 3 میری خودت مطب و اسمت رو منشی مینویسه، ازش بپرس حدودا کی نوبتت میشه، برو خونه و همون حدودی که گفته با بچه برو مطب. آدرس و شماره تلفنش رو هم الان برات میذارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره فداتشم دقیقا دکتر اشرفی بردمش و دکتر گفت کاردرمانی نیاز نداره فعلا و این شربتو داد واقعا دکتر خوبیه واقعا
ممنونتم به خاطر همه نگاهات خداجونم خیییییییییییلیییییییییییی دوست دارم خداجونم به خاطر همسر وفادارم به خاطر امیرعلی پسر خوشگلو نازم به خاطر همه همه زندگیم خداجونم تورو دارم غمی ندارم
2728
گفت بعضی از بچه ها اینطورین اول رو باسن راه میرن بعد راه میرن گفت حالا میخوای این شربتم بده همه چیزش نرمال بوده وزن قد دور سر ماشالا خیلی باهوش و کنجکاوه فقط راه نمیره
2738
سلام.دور سر بچه اتون چنده؟چنده؟به منم داده یعنی تاثیر دغره

پسرمن به دنیا اومد ۳۴ بود الانم که ۹ ماهشه ۴۲ ونیم هستش دکتر داد هم برا تقویت مغز هم برا حرکتش ولی من چون دیدم کارای بچم خوبه شش ماهگی نشست و۷ ماهگی چهاردست وپا رفت وعوارض شربتو تو نت خوندم به خاطر همین ندادم به بچم شما چی مگه رشد سرش کنده ؟

پسرمن به دنیا اومد ۳۴ بود الانم که ۹ ماهشه ۴۲ ونیم هستش دکتر داد هم برا تقویت مغز هم برا حرکتش ولی م ...

بچه من هم حرکتی خیلی فرز بود.یک ماهه غلت زد پنج ماهه نشست.هفت ماه چهار دست و پا و دست دستی کرد نه ماه با دیوار را میرفت یکسالگی هم مستقل راه میرفت.الان بیست ماهشه.ولی حرف نمیزنه.خبلی کم حرف میزنه.دور سر تولدش ۳۱.۵ بود الان ۴۰

میکروسفال هست.هوشش خوبع با بچه عادی برابری میکنه

بچه من هم حرکتی خیلی فرز بود.یک ماهه غلت زد پنج ماهه نشست.هفت ماه چهار دست و پا و دست دستی کرد نه ما ...

انشالله که حرف زدنشم خوب میشه عزیزم توکل به خدا خداروشکر که خوبه دکتر تشخیص میکروسفال داد؟

نمیدونم والا دکتر هیچ تشخیصی نداده رشدش کنده به خاطر این که ملاجش کوچیکه از اول کوچیک بود الان نه ماهشه دورسرش ۴۲ ونیمه بچه شما نه ماهگی چند بوده؟ انشالله خدا همه ی بچه ها روشفا بده عزیزم انشالله بچه ی شمام خوب میشه 

2706