2737
2739

ماه دیگه زایمانم هست میخوام سزارین بشم

همسرم یه خورده با خانوادم ناسازگاری داره باهاشون رفت و امد نمیکنه(فقط خودم میرم)

الان من بعد از زایمان نیاز دارم برم خونه پدرم که مامانم ازم مراقبت کنه خونه خودمون طبقه دوم هست پله داره

همسرم میگه نه باید بیای خونه خودمون مامانت بیاد همینجا ازت نگهداری کنه خب مامانم میگه من خونه خودمم هست بابات و داداشات نمیتونم کل روز ول کنم بیام فوقش بتونم نصف روز بیام پیشت (تک دخترم و خانواده مادریم شهر دیگه ای هستن)

مادرشوهری هم دارم که دیگه آتیش زیر دیگ زیادتر میکنه اول میگه بیا خونه خودت بعد میگه برو خونه مادرت ۴ یا ۵ روز بمون شب ۶ بچت بیا خونه خودت ما مهمون داریم منم گفتم باشه حرفی نیست من شب ۶ میام خونه خودم یه چند روزم شما بیاین 

بعد میگه ما ممکنه روز بعد بریم شهرستان (باغ خرما دارن نیستن)

میترسم برم خونه مادرم اینا شوهرم نیاد اونجا من هی عصبی باشم و جوش بزنم از یه طرفم میترسم بیام خونه خودم اذیت بشم اخه با شکم پاره و یه بچه من چجوری میتونم کارام کنم 

توروخدا بگین چیکار کنم چجوری با همسرم حرف بزنم راضی بشه

بخدا یکی نیست درکم کنه

ماشالله مادرشوهرم که میگه عمل سزارین یه عمل پیش پا افتاده ساده هست دیگه نمیدونم چی بگم

بنظرم چند روز برو خونه مادرت و بعدش بیا خونه خودتون ... حرصم نخور چه میشه کرد

به خودت و بچه ت فکر کن عزیزم

پیشاپیش قدم نو رسیدتم مبارک عزیزم

نگاه به تاریخ عضویتم نکن از سال ۹۷ نی نی سایتم😁😎

به سوهرت بگو ده روز برات پرستار بگیره روزا که خودش نیست

شبا هم خودش میاد کاراتو میکنه

کاربری پانزدهم😑این سیمکارت برای مادرشوهر خدابیامرز خواهرمه😑نزارین تن مرحوم تو قبر بلرزه😑پس گزارش نزن‌ چای شیرین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رابطتو با مادر شوهر بی فهمت قطع کن 

بعد هم به شوهرت بگو برات پرستار بگیره تا بفهمه بزاری بری خونه مامانت 

برای مردی بمیر که کارت بانکی شو بده بهت بری خرید 😐😐😐😐🤣🤣🤣🤣
2731
بنظرم چند روز برو خونه مادرت و بعدش بیا خونه خودتون ... حرصم نخور چه میشه کرد به خودت و بچه ت فکر ک ...

فکر نکنم همون چند روزم همسرم بزاره مشکلم اینه وگرنه به چند روزم راضی ام 

2740
فکر نکنم همون چند روزم همسرم بزاره مشکلم اینه وگرنه به چند روزم راضی ام 

یه طوری دلشو نرم کن .. ببین نه با دعواها با زبون خوش و محبت

بگو دلت میاد با بچه کوچیک من دست تنها باشم یه اتفاقی بیوفته خدایی نکرده کی کمکم باشه

راضی میشه مطمئنم

فقططط وقتی حالش خوبه بگو

چیکار کنیم ما زنا که همش باید سازگار باشیم لعنت به این دنیا و ادماش که همه خسته ن ... 

رابطتو با مادر شوهر بی فهمت قطع کن  بعد هم به شوهرت بگو برات پرستار بگیره تا بفهمه بزاری بری خ ...

مادرشوهرم فقط فکر دیدن نوشو میکنه بعدشم میخواد پسرش راحت باشه خونه خودش اصلا یه ذره به فکر من نیستن

مگه میشه رابطه رو قطع کرد بعد اونا میشن آدم خوبه ما میشیم بد

۷ لایه شکمت برش بزنن پیش پا اوفتاده عجب آدمیه 

مثل مادر شوهر بی‌شعور منه میگم روغن زرد باید بخرم میگه سزارین روغن زرد نمیخاد طبیعی میخاد.

برو  خونه مادرت شوهرت اگه بچه اولته تحمل دوری نداره میاد پیشت اصلا استرس نداشته باش دلش طاقت نمیاره نیاد 

بگو روزا آخر کم استرس بده عزیزم ۴.۵ روز تحمل کن تا حالم بهتر بشه و اینا یه جوری راضیش کن بگو من بچه داری بلد نیستم بایر یکم یاد بگیرم لز مادرم بچم اذیت نشه از این حرفا 

هیچ حالی را بقایی نیست ؛ بی صبری نکن...🦄💜

تو برو خونه مامانت، شوهرت رو ول کن. اون باید درک کنه اگه دلش خواست زن و بچه اشو ببینه هر جور شده میاد خونه پدرت، دشمن هم ک نیستن. فکر خودت باش برو مامانت به خودتو بچه رسیدگی کنه سر حال ک شدی برمیگردی خونت،

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)
اره حتما باید یه وقت مناسب باهاش حرف بزنم 

اره عزیزم همه چی با صحبت درست میشه هیچی با لجبازی و دعوا حل نشده ... امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی 😊💖

۷ لایه شکمت برش بزنن پیش پا اوفتاده عجب آدمیه  مثل مادر شوهر بی‌شعور منه میگم روغن زرد باید بخ ...

عزیزم روغن زرد چیه؟

بعضی وقتا میگم بدرک اصلا نیاد خونه مامانم اینا هیچی بهتر از خودم نیست از یه طرفم دلم میسوزه