2737
2739

خانما من ی دختر 3ساله دارم و ی پسر ده ماهه همش دلم میخواست براشون تو تولد اما جشن بگیرم آدم دعوت کنم الان میخوام برا تولد پسرم ی جشن خوب بگیرم اگر تاپیک های قبلم دیده باشید خانواده شوهرم کلا تو شادی های ما نمیاند انگار ن انگار خانواده هستن و پدر مادر بخدا

اگر اونا بودن با خانواده پدرم زیاد میشدن اما الان فقط بخوام بگیرم فقط خونه بابام  اینطوری هم دوست ندارم همم تو تولد پسرم میخوام ختنه اش کنیم چون من بارداری سخت داشتم احتمال اینک بجم نمونه هم بود گوسفند گفتیم الان خیلی ناراحت هستم که کسی نیس و ....

من مجردم ولی همیشه دیدم کسایی که جشن بچشون اصن دوس ندارن خانواده شوهر باشن 

با پدرمادراتون مهربونتر باشین اونا هم اولین بارشونه که زندگی رو تجربه میکنن💗بیا پای قسمت نزاریم چه قدر خودت را عذاب میدهی،این چیزهایی که از آن شکایت میکنی،همان زندگی ست،هرگز برای هیچکس یا در هیچ زمان،بهتر از این نبوده آقا سلام!میشه به من اجازه بدی؛ بازم بیام…دیگه تموم میشه همه دلتنگیام!🕊️🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو هم اونا رو ادم حساب نكن اصلا دعوتشون نكن ، خانواده شوهر منم يه جورن اگه بيان دور از جون انگار اومدن ختم، يه جوري رفتار ميكنن يه جوري قيافه ميگيرن ،  منم ديگه خونه مامانم هميشه تولد ميگيرم با خانواده خودم . اونا رو دعوت نميكنم انگار به حساب نميارمشون ، اينجوري دلم خنك ميشه . البته من خواهر برادرم هنوز ازدواج نكردن خونه ان 

نن بابا اخه میدونی همش هم تنها اصلا حال نمیده

منم دوست دارم دورم شلوغ باشه و خانواده پرجمعیت ولی اصل کاری خانواده خودت کسایین که دوست دارن شادیتو ببینن

با پدرمادراتون مهربونتر باشین اونا هم اولین بارشونه که زندگی رو تجربه میکنن💗بیا پای قسمت نزاریم چه قدر خودت را عذاب میدهی،این چیزهایی که از آن شکایت میکنی،همان زندگی ست،هرگز برای هیچکس یا در هیچ زمان،بهتر از این نبوده آقا سلام!میشه به من اجازه بدی؛ بازم بیام…دیگه تموم میشه همه دلتنگیام!🕊️🤍
تو هم اونا رو ادم حساب نكن اصلا دعوتشون نكن ، خانواده شوهر منم يه جورن اگه بيان دور از جون انگار اوم ...

نگا شاید درکم کنی شما من بخدا تا حالا بخاطر اونا ی تولد درست برا بچه هام نگرفتم الان دیگ خونه ماشین همه چ دارم  دوست دارم شاد باشم و بچه هام هم همینطور اینک فقط خانواده خودم همیشه تو همه چیز هستن دیگ ی جوری برام تکراری شده حال نمیده ینی بعد اینطوری با اینک شوهرم هم طرف من است و میدونه.که واقعا خانواده چطور هستن همه میدونم و میتونم حس کنم.که چون همش خانواده من هس اونم زیاد شوق نداره

2740