2737
2739
عنوان

شوهرم میخواد با داداشش شریک شه

594 بازدید | 29 پست

سلام خانما

شوهرم قصد داره مغازه بزنه 

پول کامل هم داره

ولی میگه داداشم گناه داره میخوام شریکش کنم

70 درصد پول هم از ماس

ولی سود نصف نصف

بعد پدرشوهرم خیلی ادم بدیه قبلا یکی از برادرشوهرام مغازه داشت با یکی شریکی کاری کرد بهشون انقد فسادی کرد بینشون تا بهم خوردن

من الان اصلا 1 درصد هم راضی نیستم

چیکار کنم شوهرم پشیمون شه و اونو شریک نکنه

هرچی میگم گوش نمیکنه

مامان من معتقده خدا برا خودششریک نخواست ک بنده خدا پی شریک باشه 

شوهرت بگو اون ک گناه داره آسایش و ارامش ماست 

هرچند هرکار کنی تا نره سرش ب سنگ نخوره حرفتو گوش نمیده تازه یچیم طلبکار میشه ک تو دو بهم زنی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت.🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شراکت با فامیل بدترین کار ممکنه. ببین خونه بشینه نون شب نداشته باشه آدم شرف داره به این. الان شوهرم اینا شریکند گند زده به همه چی بعدم پولشو داره چرا شریک شه؟ نهایت دلش میسوزه بیارتش به عنوان فروشنده یه حقوق بده دستش 

2731

اگ شریک خوب بوذ خدا شریک داشت

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓ من 11تا خاهرشوهر دارم با ی عالمه بچه 😐 هروقت تعلیق شم با خط یکیش عضو میشم پس با من درنیوفتید من از تعلیق نمیترسم 😁کاربری ششم با افتخار
2740

والا هرچی بگی میوفته پا عروس گیری شوهر منم میخواد با برادرش شریک بشه صرف اینک برادرش گناه داره و میخواد زن بگیرا و یکی از شروط خونواده عروس اینه ک داداشش مغازه شریک باشه کاریم نمیشه کرد

بگو داداششو فروشنده کنه نه شریک 

خدایگان غلط املایی هستم.سیاست خیلی کثیفه،اینو وقتی عضو شورای دانش اموزی مدرسه بودم فهمیدم  🥺😂نی نی سایت کجاست؟جاییست که کاربرانش حجاب اجباری را مفید و واکسن اجباری را مضر میدانند،در این سایت هرچند سرکاربران در زندگی خودشان است اما در خصوص تعداد فرزندان و سن ازدواج سایرین نظر میدهند من همونیم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا،نه چپیا باهام راه میان نه راستیا منو بیشتر دوست داشته باشید✌️🥲😂#درحال_مبارزه_باوسواس #درحال_مبارزه_بافشارخون✌️کمی عکاس،مقداری اهل مطالعه و به مقدار لازم ادویه😐😂❤️عه آلوئه عههه آلبالوئهههه  
مامان من معتقده خدا برا خودششریک نخواست ک بنده خدا پی شریک باشه  شوهرت بگو اون ک گناه داره آسا ...

دقیقا همش میگه تو دو به هم زنی

من نمیخوام سرش به سنگ بخوره به خدا پولارو با بدبختی جپر کردیم

دلیل تون چیه اینه که پول مال شوهرتونه اما میخواد سودشو نصف کنه؟

ببخشید ولی حماقت دلیل نمیخاد.  الان شوهرم و دوتا داداشش شریکند حتی ملک و املاک بخرن میگن شریکند یکیشون از صبح میره تو مغازه میخوابه تاشب حقوقشم جدا میدن خرید خونه هم جدا انجام میدن براش خرجی زنشم جدا

2706