2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدایا نمیدونم چرا امشب دلم گرفت نمیدونم از آدمات یا از خودم،وقتی داشتم لالایی میخوندم اشکم ریخت کمی سبک شدم اما بازم دوس داشتم به خودتم بگم خدایا چقدر خوبه که تو هستی...
2728
خداجونم تب خواهرم پایین بیاد.داره میسوزه توتب
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
2738
بچه هااگه میشه واسه سلامتی خواهرم یه صلوات بفرستین.
* کسی که نهان خود را اصلاح کند، خدا آشکار او را نیکو گرداند، و کسی که برای دین خود کار کند، خدا دنیای او را کفایت نماید، و کسی که میان خود و خدا را نیکو گرداند، خدا میان او و مردم را اصلاح خواهد کرد.
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
امیدوارم هیچوقت نه مریض بشیدونه مریض داری کنید
خدا جونم یه لحظه یه لحظه اگه تنها بگذاری نابودم مطمعنم همیشه کنارمی و راه درست رو بهم نشون میدی اگه کج رفتم بزن تو سرم بگو هی خانم کجا کجا
در حال زندگی کن و آن را چنان بیافرین که ارزش به یاد ماندن را داشته باشد
2706