2733
2739
درحد۳۰۰میلیون هزینه میخواد 🥲

بنظرم اگه موقعیت مکانی خونتون خوبه ارزشش و. داره

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازسازی میکردم 

یک بخاطر رفاه خودم و در دسترس بودن همه چی 

دو داخل شهر منطقه خوب رشدش خیلی بهتر از مناطق دیگست

اون ملک دیگه هم نمیفروختم سعی میکردم با وام بازسازی حل کنم 

2728
همونجا میموندم و جمع میکردم ی خونه دیگه میخریدم بعدم اینو می‌کوبید از نو میساختم جای خوب پیشرفت خو ...

الان دیگه نمیشه پول جمع کرد هزینه ها سرسام اوره برای خرید خونه حداقل یک‌میلیارد دیگه باید روی پول خونه آن بزارم مکه یک و دومیلیون فقط باید چیزی داشته باشی که بفروشی وگرنه جمع کردن الان تو این دوره زمونه با پول‌های ما امکانش نیست

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

بازسازی نمیکردم همونجا میموندم تا وقتی پول دستم بیاد اون زمینی که داشتم رو هم بعدا که گرونتر شد بفروشم بذارم رو پول این خونه یه خونه نوساز بخرم داخل شهر

بیرون از شهر زندگی کردن سختی های خاص خودشو داره که من نمیپسندم

بازسازی کردن هم فقط روکاره داخل کار هنوز بافت قدیمی و فرسوده داره ارزش نداره مگه اینکه کامل بکوبی از نو بسازی که گرون درمیاد

{ جانی دپ سابق }
بازسازی میکردم  موقعییت خونه خیلی تاثیر داره به فرهنگ مردمش و همه چی

اره این حرفت را خیلی قبول دارم واقعا از لحاظ همسایه تو آرامش هستم مطلق

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
2740
بازسازی نمیکردم همونجا میموندم تا وقتی پول دستم بیاد اون زمینی که داشتم رو هم بعدا که گرونتر شد بفرو ...

دقیقا بازسازی درست و درمون مدنظرم بود اونم که بانک‌ها وام درست و حسابی نمیدن

درحد۳۰۰میلیون هزینه میخواد 🥲

ببین هر چی هم هزینه بازسازی خونه بشه بازم ارزش داره من منطقه زندگی خیلی برام مهمه و اینکه ی وقتایی خونه‌ی قدیمی تر محکم تره با متریال بهتری ساخته شده والا الان خونه های جدید ب هیچی بندن آدم نمیدونه تیرآهن خونه تیر آهنه قوطیه الان خونه ها افتادن دست بساز بفروشا فقط میسازن میبینی خونه سه سال نشده دیوارش نم میده

بستگی داره چی برات تو اولویته. من خودم موقعیت مکانیش برام مهم تره

شرابط خونه سخت شده همه چی از ریخت افتاده و خیلی از لحاظ روحی اذیتم

ببین هر چی هم هزینه بازسازی خونه بشه بازم ارزش داره من منطقه زندگی خیلی برام مهمه و اینکه ی وقتایی خ ...

اره خونه بسیار محکمی است شوهرم خودش،مهندس ناظر بوده سابق رو هنین حساب خونه را خرید هم جای خونه داره یه رشد زیادی میکنه اونده برخط شده جدیدا دارن آسفالت میکنن برای جاده دوطرفه 

2706