2737
2734
عنوان

انزیم کبدی بالای دخترم

107 بازدید | 12 پست

سلام .دخترم انزیم کبدیش 41بود دکترش گفت بهش هله هوله نده دخترم اصلا چاق نیست جثه ش ریزه .امروزم براش سونو نوشته کسی بوده مثل دختر من باشه بچه ش 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

۴۱ نرماله که مگه چند باید باشه

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند سالشه؟؟احتمالا کبدش چرب 

دوسالشه

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
۴۱ نرماله که مگه چند باید باشه

رنجش 31بود ولی 41بود دخترم 

بچه است؟؟؟؟فکر نکنم بچه کبدش چرب شه

اره دو سالشه لاغرم هست والا دارم دیونه میشم چکاب داد همه چیزش نرمال این یدونه انزیم از دیروز بهمون استرس داده

2738
عزیزم قرصی یا دارویی قبلش مصرف نکرده بوده بعضی داروها آنزیم کبد بالا می‌برن با قطع داروها میاد پایین

تقریبا ماه پیش دلدرد وتهوع گرفت میترونیدازول و دیسیکلومین خورد 

تقریبا ماه پیش دلدرد وتهوع گرفت میترونیدازول و دیسیکلومین خورد 

زنگ بزنید به آزمایشگاه ازشون بپرسید بگین این داروها رو خورده بوده اگه از داروها باشه میگن بعد یک مدت دوباره آزمایش تکرار کنید

زنگ بزنید به آزمایشگاه ازشون بپرسید بگین این داروها رو خورده بوده اگه از داروها باشه میگن بعد یک مدت ...

مشکل من همون ازمایشه دوبار غش کرد از ترس ازمایش خیلی میترسه دیگه سونو نوشته مطمینم امروزم قیامت به پا میکنه

مشکل من همون ازمایشه دوبار غش کرد از ترس ازمایش خیلی میترسه دیگه سونو نوشته مطمینم امروزم قیامت به پ ...

ایشالله که چیز مهمی نیست عزیزم . همین آزمایش و خون گرفتن از بچه خیلی سخته

ایشالله که چیز مهمی نیست عزیزم . همین آزمایش و خون گرفتن از بچه خیلی سخته

انشالله