2737
2739
عنوان

لپه برای خورشت خونه دارا بیان

90 بازدید | 12 پست

خانوما لپه 12ساعت خیس دادم نفخش بره بعد حس میکنم ی بویی میده خراب شده یعنی ؟دکترم گفت حامله تی ۲۴ساعت بخیسونی ولی من ۱۲ساتت خیسوندم . بو‌میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

لپه خیس شده بو میده دیگه،مگه بار اولته؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

لپه کلا بو میده حالا موقع پختم باز بدتر بو میده🚶🏼‍♀️

واسه همین من جدا مپزم ابکش میکنم بعد به غذا اضافه میکنم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

من هیچ وقت نخیسوندمش لازم نبوده به نظرم. زیاد سخت نگیر حالا دوازده ساعت باشه به جای ۲۴. فکرم میکنم تو گرما مونده آبش بد بود شده باید تو این دوازده ساعت یکی دوبار آبشو عوض میکردی

حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
2740

آبش رو عوض نکردی حتما بو گرفته فکر نمیکنم چیزیش باشه 

ببین یه ۵ دقیقه بذار توی آب بجوشه با یه دونه خیار بعد یکساعت بذار توی همون اب بمونه نفخش می‌ره میتونی وقتی میجوشونی توی آبش زیره هم بریزی