2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرطان شوخی بردار نیست چند بار نمونه میگیرن 

میدونی برای شروع اولیه درمان که شیمی وپرتو بود دوبار اندوسکوپی انجام شد ونمونه ها رفت پاتولوژی های متفاوت...وهردو کنسر بدخیم معده تشخیص دادند وشیمی وپرتو همزمان انجام شد وبعد از ۴۵روز از اتمام درمان سی تی اسکن تشخیصی انجام دادیم که نشون داد توده ها کمی کوچیک شدند وبه همین خاطر رفتیم جراحی ولی نمونه برداشته شده پاک پاک هست حتی میکروب ودرگیری لنفاوی وسلول سرطانی نداشته....‌این یعنی چی؟یعنی خطای پزشکی؟

عاشقتم خدا
2731
میدونی برای شروع اولیه درمان که شیمی وپرتو بود دوبار اندوسکوپی انجام شد ونمونه ها رفت پاتولوژی های م ...

سلام عزیزم نه تشخیص اشتباهی نبوده با شیمی و پرتو سلول های سرطانی رو از بین بردن یا انقد ضعیف و کوچیک شدن ک قابل تشخیص نیستن

سلام عزیزم نه تشخیص اشتباهی نبوده با شیمی و پرتو سلول های سرطانی رو از بین بردن یا انقد ضعیف و کوچیک ...

مطمئنی؟نگرانم میگم شاید بیخودی معده شو خارج کردیم😞

عاشقتم خدا
2738
مطمئنی؟نگرانم میگم شاید بیخودی معده شو خارج کردیم😞

راستش تخصصی ندارم تو نت خوندم 

دو بار آندوسکوپی شده سی تی اسکن و آزمایش،، بهرحال یکیش خطا و اشتباه بشه همشون ک اشتباه نمیکنن 

سلام

اتفاقی سوالتو دیدم، دقیقا سر مادر منم این اتفاق افتاده

خواستم بگم من خیلی پیگیری کردم اونم از اساتید درجه یک تهران، نتیجه این بود که گاهی کنسرهای معده به درمان جواب میده ولی نباید گول خورد چون معده با بقیه اعضا فرق داره و برنداشتن یا ناقص برداشتنش ، میتونه عین بمب ساعتی عمل کنه و بعد چندسال متاستاز گسترده بده

پس بهترین کار همون برداشتن کامل معده هست، هرچند رنجی و دردی که بیمار و خانواده اش میکشن وصف نشدنیه

سلام اتفاقی سوالتو دیدم، دقیقا سر مادر منم این اتفاق افتاده خواستم بگم من خیلی پیگیری کردم اونم از ...

عزیزم شماهم معده مادرتون کامل خارج شده؟چه مدته؟الان حالشون چطوره؟پدرمن ۶ماهه که جراحی شدن خیلی ضعیف وکم بنیه شدن گاهی ببخشید زود به دلش میاد وهوغ میزنه

عاشقتم خدا
عزیزم شماهم معده مادرتون کامل خارج شده؟چه مدته؟الان حالشون چطوره؟پدرمن ۶ماهه که جراحی شدن خیلی ضعیف ...

بله یکسال پیش، بنا بر احتیاط بخشی از مری و روده کوچک رو هم برمیدارن

حالش عین هوای پاییزیه، من که کنارشم داغون شدم وای به خودش

البته چیز عجیبی نیست، من چندتا مورد تو آشنایان هم کنسر معده دیدم، اونام همین مدلی هستن

نوع حالشون بستگی به سیستم بدن و سبک جراحی هم داره

عوارض بعد عمل عادیه خیلی ببخشید بعضیا بعد از غذا بادگلو دارن، بعضیا حالت تهوع دارن و گاها بالامیارن یا مثل مادرم سکسکه میکنن

مثلا محل جراحی مادر من تنگه(تو آندوسکوپی بعد عمل گفتن) حجم غذای بلعیده شده زیاد باشه، محل جراحی دردی مثل حالت خفگی میگیره و از درد کبود میشه تا بعد نیم ساعت رد کنه پس به ناچار باید با قاشق مرباخوری غذا بخوره

2706