2733
2739
عنوان

تاحالا کارما پس دادن کسیو دیدید؟

271 بازدید | 15 پست

من خودم والا ناخواسته ام کاری کنم جوری کارما پس میدم که قشنگ بفهمم بابت کدوم کارمه اما همیشه به چشم دیدم ظاالم سالمه شما دیدید کارما بدن؟نامزد قبلی من تمام ظلم هایی ک یه مرد میتونرو در حقم کرد داییش هم با زن اولش همین کارارو کرد اما بعدش خوشبخت ترین شد با یه دختر دیگه ازدواج کرد دختره همه جوره هم حمایتش کرد بچه دار هم شدن تازگی همه میگفتن این بدترین کارمارو پس میده ولی خوشبخت شد

من خودم هرکیوقضاوت کردم توشرایطش قرارگرفتم ی روزی

دیگ ازقضاوت کردن میترسم

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راستش خیلی دلم میخاد کارما دیدن ادمهایی که اذیتم کردن رو ببینم.ولی نه متاسفانه ندیدم

ولی خودم بشدت کارما پس دادم🤕😔

🫀خدایا نجاتم بده 🤲🫀هرکی امضام خوند لطفا برای آرامشم صلوات بفرسته.
2740

تو آشناهامون ی آقایی وام گرفت ی سمند خرید باهاش بره ترمینال مسافرکشی دخترش ماشین پدر بی سوادش رو با دوز و کلک به نام خودش کرد و گفت ماشین خودمه نمیدم . به ی سال نرسید تو همون ماشین تصادف کرد اتیش گرفت ۹۰ درصد سوخت بعد سه ماه زجر کشیدن مرد. 

من ظلم دیگران در حقم رو دیدم  که پس دادن ولی اصلا خوشحال نشدم ،نمیدونم واقعا کاش هیچوقت هیچ ظلم و بدی نباشه ،چون بدش دیگه فرقی به حال مظلوم و آسیب دیده نمیخوره

بعضی از بلا هایی که مادرشوهرم سر من اورد دخترش همون بلا سرش امد

منم شوهرم خیانت میکنه همش میگم نمیدونم کجا و به کی ظلم کردم و دارم تاوان میدم کاش میفهمیدم

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

یه مثل قدیمی هست میگه دیر وزود داره اما سوخت و سوز نداره 

کلا پدرومادر شوهرم با همکاری دختراشون خیلی اذیتم کردن خیلی.. مخصوصا دختر وسطیه.. چون خیلی خاکی بودم فکر کردن هرکاری کنن مهم نیست الان همه شون دارن پس میدن... ولی خب میگن ما چه کردیم خدا مارو داره امتحان میکنه خیلی ام مطمئنن کاری نکردن.. البته کارایی که درحق من کردن جوابش از این بلاها خیلی بیشتره یعنی هنوز به سزاشون نرسیدن... شوهرمم بیست وپنج ساله با ادعای عشق هرجوری بگین شکنجه م کرده اینو نمیدونم خدا چه جوری میخاد تنبیهش کنه ولی من منتظرم 

2706