2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رایگانه ها

دلسوز هم باشیم.فتنه نباشیم.اعصابتو خورد نکن(جنگ وظیفه خداست.وظیفه هاتو بشناس!خونتو کثیف نکن. توانا بود هرکه دانابود.برای آرامش ۱_سرگرم شو ۲_مهربون باش (در عین حال جدی باش و رو نده.یه ذره پیچ مغزتو شل کنی خیلی چیزا دستت میاد.روی خودت زوم وتمرکزکن.قوز گردن نگیری!خیلی چیزا بی ارزشن پس میگم فدای سرم و گورباباش و بی خیال میشم.بخاطر چیزای بی ارزش بی خیال باش و حساس نباش تا اذیت نشی( به عبارتی جیگر خودتو خون نکن. برنده اونه که میتونه آروم و خونسرد بجنگه. ذات خوب و شجاعت همیشه برندس.خودتو خسته نکن به خودت فشار نیار.هیجان و ذوق زیاد و استرس و ترس و فکر و خیال و حرص و جوش و جیغ و داد و بحث و اعصاب خوردی و شور زدن و خودخوری از خودت دور کن تا سلامت و آرامش اعصاب و روانت و انرژی و قوی بودنت حفظ بشه آخه بیشتر مریضی ها و درد ها وبخاطر اعصاب خراب و نداشتن آرامش است.این جا هر کی یه نظری میده ولی تو به عقلت رجوع کن.نه به خرحمالی .اگه بیخوابی داری حرص و جوش نخور شل کن خودتو و شبا قبل خواب کتاب بخون یا شعر حفظ کن مطمئن باش حل میشه.یه استادی داشتیم که ‏میگفت هر وقت  به مشکلی برخوردید دنبال مقصر نگردید! ‏بگردید دنبال راه حل .هر چیزی یه راهی داره.الگو نگیرالگوباش.هروقت از چیزی ترسیدی خودتو بنداز تو ترس.با دوستان مروت با دشمنان مدارا.تو خودت نریز!بخند و بخندون.پشیمونی سودی نداره.کوتاه بیا.مشورت کن تا ضررنکنی.از چماق خدا بترس!
2731
2740
بخر همشو دانلود کن یک روزه خیالت راحت باشه  ایرانسل نداری ؟اشتراکش رایگانه

اشتراک ایرانسل رایگان نیست 

فیلیمو تو همراه اول نصف قیمت محاسبه میشه و مثل داخلی های دیگه س 

ایرانسل تمام بها حساب می کنه با فیلیمو قرارداد داره سهمشو میده با هم بده بستون دارن خیالت راحت هیچ چیز رایگان نیست 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید