2733
2739
عنوان

پدرم سال بی شما نو شد

445 بازدید | 16 پست
عید امسال بدون بابا حاجی! روزها به دنبال هم می دوند... ماه ها از هم سبقت میگیرند... و حال نوبت سال است که رخت نو بپوشد و به دیدار سال جدید برود. شاید هرگز فراموش نکنیم اولین شبی را که بی نفس گرم پدر گذراندیم. شاید هرگز فراموش نکنیم اولین روزی را که مادر چشم باز کرد و هر چه اطراف را نگاه کرد چشمان پدر را ندید. شاید هرگز فراموش نکنیم اولین ماه که گذشت بی تابی دل بی قرار ما بیشتر شد و کمتر نشد! وحالا که روزا و ماه های زیادی با درد و تنهایی و ماتم سپری شده.فقط این ما هستیم که فراموش نکردیم. ما مادر و پدر های دل شکسته ما همسران بی تکیه گاه و فرزندانی که یتیم می نامند و ما می دانیم با وجود جانباخته خطاب کردن پدران و مادران عزیزمان ، ما فرزند شهید هستیم."شهید": بهترین بندگان خدا! شایسته ترین افراد برای بهشت! فرزند کسانی هستیم که خود خدا میفرمایند: ♥شهدا را مرده نپندارید چرا که زنده اند و نزد ما روزی می گیرند.♥ فقط چند روز تا تحویل سال باقی مانده و ما همچنان منتظر برگشت حاجی عزیزمان هستیم. برای من همیشه ماه ذیحجه است. پدر شهیدم!♡ چشمان ما به در خانه خشک شد.ما هر سال عیدمان، سالروز تولد شما بود. هر سال شما ما را به پابوسی علی بن موسی الرضا ع می بردی تا چشمانمان به گنبد آقا ، دلمان با ولی نعمتان در انتظار تحویل سال باشد. چه کنیم این اولین سال نبودنت را!؟ این اولین تولدی که در گلزار شهدا باید بگیریم؟! چقدر سخته بابا!!! بابای گلم! حاجی شهیدم!؟ میشه عیدی امسالم خودت باشی؟ راستی کادو تولد چی میخوای؟ اگر دنیا فراموش کنه؛ ما دلشکسته های عید قربان تا ابد فراموش نمی کنیم بعد از امام حسین ع بودند حاجیانی که حج الوداع داشتند، آب را از آنها دریغ کردند و لگد کوب شدند و خیلی مظلوم بودند . بابای عزیزم ! آرزو به دلم موند تا صدات کنم بابا حاجی!!!! عزیزترینم! شهادت مبارک.♡♥♡ 12/27 ♡دل نامه دختری دل تنگ پدر♥
خدا....... حتی کمتر از همین ثانیه فرج بابای غریبمون رو برسون امممممممین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط امام زمان میگم خواب پدرتون بعد شهید شدنش هم دیدی؟ شما یا اطرافیان؟
¤ مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی کاملاً گیاهیِ اوریفلیم، ساخت کشور سوئد ¤ دوستان عزیزم، جهت مشاهدۂ محصولات و سفارش، به این کانال در ت ل گ رام بپیوندید: https://t elegram.me/meandoriflame دوستان برای باز شدن لینک، لطفاً فاصلۂ بین حروف t و e رو بردارید
2728
خدا رحمتش کنه
¤ مشاوره و فروش محصولات آرایشی و بهداشتی کاملاً گیاهیِ اوریفلیم، ساخت کشور سوئد ¤ دوستان عزیزم، جهت مشاهدۂ محصولات و سفارش، به این کانال در ت ل گ رام بپیوندید: https://t elegram.me/meandoriflame دوستان برای باز شدن لینک، لطفاً فاصلۂ بین حروف t و e رو بردارید
عزیزم خدا رحمتش کنه.داغ پدر خودش سخته اگر تو غربت هم مظلومانه شهید شده باشه سختر هست. خدا رحمتش کنه
مثل آن مرداب غمگینی که نیلوفر نداشت......!! حال من بد بود اما هیچ کس باور نداشت....!!خوب میدانم که تنهایی مرا دق می دهد....عشق هم در چنته اش چیزی از این بهتر نداشت....
2738
الهی خدا باعث و بانی حادثه منا رو نابود کنه ..به خاک سیاه بنشونه ...من با اینکه هیچ کس از اقوام دور و نزدیک و حتی دوست و آشنام تو این حادثه نبودن ولی خیلی رنج بردم خیلی زجر کشیدم
خدایا شکرت برای همه چیز
سلام خدا رحمتش کنه امسال برای منم سال بدی بود به فاصله سه ماه پدربزرگ و مادربزرگم رو از دست دادم هر دو سرحال و شاداب ولی یه طوفان هردوشون رو بر امروز کلی گریه کردم چون نبودن بهشون سال نو رو تبریک بگم
خدا پدر نازنینتونو رحمت کنه
هزار سال هم که بگذرد من در توهم حضورت نفس می کشم من آن شانه هایت را می خواهم که پناهم بود (روحت شاد پدر مهربانم)ﺧﺪاﻳﺎ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﻧﺒﺾ ﺯﻧﺪﮔﻴﻤﻪ ﺩﺭ ﭘﻨﺎﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺣﻔﻆﺶ ﻛﻦ ﺁﻣﻴﻦ
منم 5 روزه که بابامو از دست دادم..امسال اولین عیدی بود که بدون بابام بودیم.خیلی غم بزرگیه..خدا رفتگان همرو بیامرزه.پدر شما رو هم همینطور..جاشون بهشت باشه ان شاءالله.بابای منم یهو رفت ولی خداروشکر که بدون درد و با عزت و عزیزی رفت.تنها تسکین دلم اینه که درد کشیدنشو ندیدیم و یهو پر کشید
اگه دوست داشتین برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین.94/12/26 از پیشمون پر کشید
2706